Zelená káva BRAZÍLIA - 100g

Neohodnotené
 

Minimálna doba spotreby: 06/2017

Dostupnosť Skladom
€2,40
€2 bez DPH
   
Kód tovaru 00280
Značka Solia
Kategória Zelená káva, káva a náhrada kávy
 

Minimálna doba spotreby: 06/2017

Zelená káva - pravá 100% nepražená zrnková arabica.

Zelená káva si za právom vyslúžila prívlastok zázračný produkt na chudnutie. Kyselina chlorogénová CGA je prírodným polyfenolom a antioxidantom, ktorý je obsiahnutý v zelenej káve. Pôsobenie kyseliny chlorogénovej spočíva predovšetkým v obmedzení vstrebávania cukrov v tráviacom trakte, vďaka čomu organizmus začína využívať nahromadené tukové zásoby - v súvislosti s tým dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov. Kyselina chlorogénová stimuluje činnosť pečene, ktorá spaľuje väčšie množstvo tuku.Kyselina chlorogénová je silným antioxidantom.

Okrem priaznivého vplyvu a podpory chudnutia zelená káva prináša aj iné pozitíva a tým je aj samotná detoxikácia organizmu. V prípade, že náš organizmus už nestíha vylučovať vznikajúce toxíny prirodzeným spôsobom (dýchanie, potenie, vylučovanie..) tieto sa uskladňujú v našich tukových bunkách.  Pri samotnom spaľovaní týchto buniek, dochádza spätne k uvoľňovaniu toxínov a následnému vylučovaniu von z tela. Preto človek pri redukcii hmotnosti môže mať miestami pocit únavy alebo slabosti. Pri strate tukovej hmoty dochádza k silnej detoxikácii organizmu.

Zelená káva a jej pozitívne pôsobenie

 • Napomáha k zníženiu (redukcia) hmotnosti
 • Pomáha znižovať krvný tlak
 • Pôsobí na zníženie hladiny glukózy v krvi
 • Pomáha brániť usadzovaniu tuku
 • Napomáha v boji proti celulitíde
 • Povzbudenie organizmu, prísun energie a vitality
 • Za jej podpory rýchlejšie prebieha detoxikácia organizmu
 • Obsahuje prírodné antioxidanty (boj s voľnými radikálmi)
 • Zoštíhľujúci vplyv
 • Skrášľujúci vplyv
 • Zelená káva bez kofeínu pomáha znižovať riziko vzniku diabetu typu 2

Zelená káva obsahuje zvýšené množstvo kofeínu a časom tak pocítite viac energie. Následne sa dostaví účinok antioxidantov a asi po mesiaci uvidíte prvé rozdiely.

Neobsahuje žiadne konzervačné látky a umelé farbivá

Príprava: 1 lyžičku kávových zrn rozdrviť v mažiari a pripraviť ako klasickú kávu t.j. zaliať horúcou vodou (nie viac ako 80 °C). Tiež sa odporúča nechať celé zrná cez noc vylúhovať (8 -10 hod.), následne povariť 3 - 5 min. a vypiť. Tretia možnosť je, že zelené bôby kávy jednoducho zalejeme teplou vodou (nie viac ako 80 °C). Necháme cca 10 minút vylúhovať a zlejeme. Odporúča sa piť aj dve šálky hneď ráno.

Neodporúča sa: mliet v mlynčeku na kávu, pretože hrozí poškodenie zariadenia. Neodporúča sa piť pred spaním, nakoľko má mierne nabudzujúce účinky. Nepodávajťe malým deťom.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.