Akcia Novinka
 

VOSS voda Citrón/Uhorka perlivá - 12 x 375 ml

Neohodnotené
 

Najčistejšia voda na svete z Nórska v dizajnérskej f`laši s úplne novou príchuťou

Dostupnosť Skladom
€24
€20 bez DPH
   
Kód tovaru 11255
Výrobca VOSS
Kategória VOSS voda
 

Najčistejšia voda na svete obohatená o novú príchuť Citrón a uhorka,  pochádzajúca z 300 m hlbokého artézskeho prírodného zdroja v Nórsku, z ktorého sama vyviera. Je plnená do dizajnérskych sklenených fliaš, ktoré navrhol bývalý kreatívny riaditeľ spoločnosti Calvin Klein pán Neil Kraft.

„Použili sme celú hĺbku našich skúsenosti z kozmetického priemyslu pre vytvorenie obalu, ktorý inšpirovaný čistotou nedotknutého prameňa zachytáva a dotvára osobnosť a odráža skutočnú podstatu tejto prémiovej značky,“ vysvetľuje dizajnér Neil Kraft.

Voda VOSS má veľmi čistú a napriek tomu výraznú chuť s nízkym obsahom minerálov.  Je na celom svete uznávaná ako jedna z najčistejších vôd (ak nie najčistejšia), ktoré sa plnia do fliaš. Svoje miesto si našla v najluxusnejších reštauráciách, hoteloch a kluboch po celom svete. Veľmi často sa objavuje v rukách rôznych celosvetovo známych celebrít.

Fľaša VOSS je vhodná na ďalšie použitie. Cez široké hrdlo sa veľmi jednoducho vložia do fľaše rôzne kúsky ovocia, ktoré keď zalejete ideálne VOSS vodou, dostanete chutný ovocný nápoj, ktorý si v tejto imidžovej a vkusnej fľaši môžete zobrať zo sebou

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.