Osteomin, Kalcium a Vitamin D - 350 tabliet

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€26,90
€22,42 bez DPH
   
Kód tovaru 00214
Výrobca Regenbogenkreis
Kategória Vitamíny a minerály
 

Zdravé kosti a zuby s osteomínom.

Osteomín je čisto prírodný, rastlinný doplnok stravy, ktorý úplne pokryje Vašu dennú potrebu vápniku a vitamínu D. Len 6 tabliet denne plnohodnotne zásobí Vaše telo prírodným vápnikom a vitamínom D, ktorý sa aj nazýva „vitamín slnka“

Vápnik patrí k najdôležitejším minerálom. Má podstatný podiel na tvorbe zdravých kostí a zubov, ako aj zdravého svalstva. Ak telo nemá dostatok vápniku z potravy, berie si ho späť a to predovšetkým z kostí.

Veľký význam na kosti, zuby a svaly má aj vitamín D. Tento vitamín je dôležitý na normálne spracovanie vápnika a podporuje jeho normálnu koncentráciu v krvi. Len spolu dokáže vápnik a vitamín D splniť svoju dôležitú úlohu pri udržaní zdravých kostí a zubov.

Riasa Lithothamnium calcareum obsahuje 36% prírodného vápnika, ktorý je výnimočný svojím prírodným zložením a pôvodom. Takto je zabezpečené, že ho vie ľudské telo výborne spracovať.

Obsah: 350 vegánskych tabliet (balenie postačuje na 2 mesiace)

Zloženie: Lithothamnium calcareum (červená riasa), mikrokryštalická celulóza, kukuričný škrob, Saccharomyces cerevisiae (kvasinky aktivované slnečným žiarením)

Doporučené užívanie: 3x2 tabletky denne s dostatočným množstvom tekutiny

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.