Tip
 

MacaForce Dark Mint - 350 g

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€47,90
€39,92 bez DPH
   
Kód tovaru 00032
Výrobca Health Force
Kategória Trávenie a zažívanie
 

MacaForce ™ kombinuje koreň Maca (Lepidium meyenii), teda starovekú liečivú potravinu s ďalšími dôkladne vybranými liečivými bylinami, probiotikami, s tráviacimi probiotikami, enzýmami a vitagénmi. Prášok Maca se vyrába z celého koreňa a preto obsahuje účinné látky v neporušenom stave.

Z nutričného hladiska je Maca bohatá na sacharidy, bielkoviny, škroby a dôležité minerály, ako je železo, horčík, vápník, draslík, fosfor, jód, síra, zinok, selén a meď. Obsahuje tiež radu vitamínov – vysoký podiel vitamínu C a vitamíny zo skupiny B-komplexu. Jéj rastlinné bielkoviny sú zložené z 18 aminokyselín vrátane siedmych zo všetkých devíatych esencialnych aminokyselín. Obsahuje aj esencialnu mastnú kyselinu linolenovú.

MacaForce ™ je jeden z najúčinnejších Maca práškov na svete. Pochádza priamo od farmárov z Peru, je certifikovaný ako bio a neobsahuje žiadne chemické látky, GMO a radioaktívne izotopy. Pestuje sa vo výške nad 4000 metrov.

Čo je Maca?
Maca je koreňová zelenina s vysokou výživovou hodnotou. Je tiež známa ako "peruánsky ženšen", ktorý rastie v horských plošinách v peruánskych Andách vo výške okolo 4000 metrov. Je bohatá na aminokyseliny, fytosteroly, vitamíny a minerály a bola používaná ako tradičná potravina pôvodnými obyvatelmi už od doby Inkov.

Ako jedlo je sušený koreň sladký a korenistý. Je považovaný za pochúťku. Pri varení vo vode je Maca sladšia ako kakao. Pražená chuti ako karamelky. Sušená v prášku sa dá použíť do rôzných receptov a to hlavne pre jej chuť.

Veľa ľudí používa Macu ako denné tonikum, ktoré se pridáva do nápojov, koktejlov, alebo jednoducho len tak - do vody. Pridáva sa tiež do energetických tyčiniek, čokolád a ďalších pochúťok.

"Kvalita, spektrum zdravotných účinkov, vlastnosti a biologická hodnota tohoto produktu znamená rozdiel mezi letargiou a energiou, chorobou a zdravím a niekedy aj životom a smrtí.“ Jameth Sheridan, N.D., HealthForce

MacaForce™ je potravina, nie je  to doplnok stravy, a preto u nej nebola stanovená denná doporučená dávka.

Doporučené použitie: 100% potravina, používajte ju do ovocných či zeleninových koktejlov, orieškových mliek, do kaší a podobne.

Složenie: (100% TruGanic™)*

Maca od spoločnosti HealthForce sa suší veľmi šetrne, aby se v nej zachovali živé enzýmy, životná sila a ďalšie cenné látky citlivé na teplo.

Tráviace prebiotiká:

 • tobolka Karobu
 • inulín z Agave
 • ovocie Lacuma
 • koreň Yaconu

Byliny:

 • Mäta pieporná
 • Zázvor

Enzýmy:

 • Proteázy
 • Amylázy
 • Lipázy
 • Celuláza
 • Bromelain
 • Papain
 • Alfa-galaktosidázy

Probiotiká:

 • Masívna rada implantabilných druhov a prírodných pôdnych organizmov, vypestovaných ako čisté laboratórne kultúry

*100% TruGanic ™: TruGanic ™ je veľmi prísny štandard kvality, ktorý spĺňa ešte prísnejšie kritéria ako značka BIO-kvality. V priebehu procesu rastu neboli použité žiadne pesticídy.

* Tieto tvrdenia neboli posúdené podľa FDA. Tento produkt není určený k diagnóze, liečeniu, alebo vyliečeniu akéjkoľvek choroby.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.