Intestinal Movement Formula - 120 kapsúl

Neohodnotené
 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€30,90
€25,75 bez DPH
Kód tovaru 00011
Výrobca Health Force
Kategória Trávenie a zažívanie
 

Účinný, jemný, vyvážený – a nie je návykový!

Proces trávenia v črevách vytvára odpadové látky, ktoré sa môžu nahromadiť a nepriaznivo ovplyvňovať zdravie celého tela. Pravidelné pohyby čriev a čistý trakčník sú základom dobrého zdravia. Originálne zloženie Intestinal Movement Formula bolo zostavené za účelom maximálneho prečistenia trakčníka a riadneho pohybu čriev.

Zloženie:

  • Koreň rebarbory
  • Listy mäty
  • Divoko rastúci kaktus Nopal
  • Koreň zázvoru
  • Wasabi chren
  • Tymián
  • Oregáno
  • Celé listy Aloe Ferox (Cape Aloe)
  • Enzýmy proteáza, amyláza, celuláza, lipáza

Doporučené dávkovanie: Začnite s jednou či dvoma kapsulami VeganCapsTM denne, dávkovanie zvyšujte priemerne o dve kapsule denne až do dosiahnutia požadovaných výsledkov, najviac však užívajte 15 VeganCapsTM denne. Denné dávkovanie môže byť rozdelené do dvoch dávok (najlepšie ráno a večer).

Upozornenie: Tento produkt obsahuje preháňavé byliny, ako koreň rebarbory a aloe ferox (cape aloe). Prípravok neužívajte, pokiaľ máte hnačku, alebo bolesti brucha. V tehotenstve, pri kojení, alebo keď sa snažíte otehotnieť poraďte sa o užívaní tohto produktu s vaším lekárom.

Intestinal movement formula - doplnok stravy. Skladujte mimo dosah detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Není náhradou pestrej stravy.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.