Neohodnotené

BIOVERA Pleťové tonikum - 100ml

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 01032
€15
Kategória: Telová kozmetika
Položka bola vypredaná…

Toto tonikum (tonikum na tvár) osviežuje a revitalizuje vašu pokožku. Organické výťažky z pomaranča, farro (špaldy) a slezu slúžia ako zvlhčovadlá a pri pravidelnom používaní vám zabezpečia každodennú vlhkosť. Zároveň má dekongestantné a upokojujúce vlastnosti. Dodáva tvári sviežu vôňu, jemnosť a pocit čistoty.

Aplikácia: Potrite si tvár vatovým tampónom namočeným v toniku. Používajte ho najlepšie po čistiacom mlieku. [EXPAND čistiaca aplikácia ]Čistiaca aplikácia: Čistenie je základom pre dobre upravenú pleť – naneste ráno a večer na končeky prstov množstvo čistiaceho mlieka alebo gélu vo veľkosti vlašského orecha v závislosti od typu pleti.

Emulgujte s trochou vody (ako by ste použili mydlo a vodu). Potom si na tvár pritlačte vlhký teplý obklad (hosťovský uterák) a nechajte ho tam krátko, kým sa nebudete cítiť dobre. (Striedanie teplého a studeného rána je skutočnou fontánou mladosti pre pokožku). Potom si jemne premasírujte tvár.

Teraz namočte vatový tampón do tonika a potrite si tvár. Chlór, vápno a prípadné zvyšky nečistôt sú tu dokonale odstránené a vaša pokožka je dobre pripravená na následnú starostlivosť.

Poznámka: Ak tonikum = pleťové tonikum dlhší čas nepoužívate, usadeniny vodného kameňa a milia sa môžu uhniezdiť v kožnom tkanive a podporovať suchosť pokožky.