Neohodnotené

BIO VERA Hydratačný krém 20 - 30 rokov 30ml

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 01034
€10
Kategória: Telová kozmetika
Položka bola vypredaná…
BIO VERA Hydratačný krém 20 - 30 rokov 30ml
Tip

Bio Vera krém proti starnutiu pleti 20-30 rokov 30 ml

Ekologická bio-kozmetika určená pre ženy do 30 rokov, na ošetrenie mladej a zmiešanej pleti alebo pleti inklinujúcej k akné. Je určená na prevenciu starnutia pokožky a zároveň na riadnu hydratáciu, aby bola čo najdlhšie zachovaná prirodzená jemnosť a sviežosť pleti.

  • Kategória: Hydratácia pleti, zlepšenie kvality mladej pleti, vyrovnanie pH pokožky Pre normálnu, suchú ale aj mastnú pleť so sklonmi k akné. Napriek tomu, že v tomto veku je pleť ešte svieža, je nutné začať s pravidelnou, kvalitnou starostlivosťou ako prevenciou proti starnutiu. Pravidelná starostlivosť týmto ochranným krémom pleť hydratuje a bojuje s prvými príznakmi ochabnutia pleti, zároveň je chránená pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, voľnými radikálmi. Pleť sa prirodzene obnovuje a tým si udrží dlhšie svoju prirodzenú hladkosť a sviežosť.
  • PREVENCIA: vzácne oleje organického pôvodu - jojobový olej a olej z ryžových otrúb (emollienty a antioxidanty) a olej z boráku lekárskeho (čistenie pleti) pleť vyživujú a zaisťujú väčšiu pevnosť pokožky.
  • HYDRATÁCIA PLETI: jemné zloženie rastlinných látok organického pôvodu obsahujúce výťažky z aloe, ľanu, medu, olivovníka, mandlí a lipy zaručujú dobré hydratačné, zmäkčujúce, upokojujúce a vyživujúce účinky.
  • OCHRANA PLETI: Vitamín E pôsobí ako silný antioxidant, ktorý chráni bunky proti voľným radikálom. Najúčinnejší vitamín v boji proti starnutiu.
  • RELAXÁCIA A KOMFORT: Zvolená účinná látka Euphoryl TM 3 s vysokým obsahom Omega 3 mastných kyselín prirodzene aktivuje pokožku. Vďaka obsahu fitoendorfínov stimuluje produkciu dopamínu a zlepšuje vzhľad pleti (klinická štúdia Omega-3 kyseliny majú antioxidačné vlastnosti a vhodne stimulujú príliš citlivú a suchú pokožku – vyrovnávajú pH pokožky a navracia pružnosť a hebkosť).
  • Spôsob použitia: Po obvyklom vyčistení pleti aplikujte denne (najlepšie ráno a večer) za pomoci ľahkého vmasírovania, až do úplného vstrebania prípravku do pokožky.

Balenie 30 ml je vybavené hygienickým dávkovačom zamedzujúcim prístupu vzduchu a kontaminácii krému.