Neohodnotené

Sušička ovocia G21 Paradiso small

Sušička ovocia G21 Paradiso small je určená k zníženiu obsahu vody v potravinách, ako je napríklad ovocie, zelenina, bylinky, huby, a pod. 

Skladom
Kód: 01184
Značka: G21
€38,90 €32,42 bez DPH
Kategória: Sušička
Sušička ovocia G21 Paradiso small je určená k zníženiu obsahu vody v potravinách, ako je napríklad ovocie, zelenina, bylinky, huby, a pod. 

Sušenie predlžuje možnú dobu skladovania potravín a je zároveň jedným z najzdravších spôsobov ich uchovanie a konzervácia . Je alternatívou k iným druhom konzervovanie, ako je napr. mrazenie, solenie či zaváranie. 

Sušička G21 Paradiso small vám garantuje, že sa všetky kúsky potravín budú sušiť rovnomerne . Potraviny v nej absorbujú teplo a následne uvoľňujú vlhkosť v podobe vodnej pary. 

V sušičke je 5 výškovo nastaviteľných plat o priemere 32 cm , na ktoré môžete ovocie a zeleninu pohodlne vyskladať. Je opatrená regulátorom nastavenia teploty a poistkou proti prehriatiu. & Nbsp; 

Na sušenie používajte suroviny v čo najlepšej kvalite, teda zrelé a čerstvé . Pokiaľ ovocie nie je zrelé, nedosiahne pri sušení správnej farby, ak je prezreté, bude zase príliš mäkké a kašovité. Odporúčame tiež plody začať sušiť čo najkratšiu dobu po ich zbere. 

Parametre: 

Počet plat: 5 
Priemer plat: 32 cm 
Výkon: 245 W 
Nastavenie teploty: 35-70 ° C 
Rozmery: 33 x 19,5 x 33 cm 
Hmotnosť: 3 kg 

Obsah balenia: 


Sušička ovocia Paradiso small 
5 výmenných plátov na sušenie 
Manuál