Neohodnotené

Magnéziový olejový sprej - 200ml

Skladom
Kód: 00820
Značka: Ancient Minerals
€28,80 €24 bez DPH
Kategória: Regenerácia

Horčík (Magnesium) je známy ako veľmi dôležitý minerál, ktorý je základom vo viac ako 280 biochemických reakciách, ktoré nastávajú vo vnútri nášho tela. Bohužiaľ je v dnešnej dobe známe, že veľká časť  populácie nemá dostatok tejto kľúčovej živiny, čo je príčinou veľkého množstva chorôb. 

Olej s horčíkom (Magnesium Oil) oceňuje na svete stále viac a viac ľudí, a to vďaka jeho širokému spektru blahodarného pôsobenia na človeka.

Nedostatok horčíku je spôsobovaný mnohými faktormi. Je všeobecne známo, že horčík je potrebný k dosiahnutiu optimálneho zdravia a vitality. Menej známe však je, že sa horčík dá doplniť do nášho tela efektívnejšie, ako je to v prípade potravinových doplnkov stravy. Unikátny produkt oleje s horčíkom (Magnesium Oil) sa aplikuje priamo na našu pokožku, čo zaistí dodanie vysokej hladiny horčíku priamo do buniek.

Horčík  v tomto výrobku je získaný z čisto prírodného zdroja. Pochádza z prastarého európskeho morského dna Zechstein, ktoré je 250 000 000 rokov staré a 1600 metrov hlboké. Slaný nálev obsahuje 31% chloridu horečnatého ( MgCl2 ).

Tento Olej s horčíkom (Magnesium oil) v spreji je po aplikácii na kožu takmer okamžite vstrebaný do tela a je smerovaný priamo do buniek, kde môže ihneď začať redukovať zápal, zastaviť bolesť a opravovať poškodené tkanivo.

Prostredníctvom užívania Oleje s horčíkom ( Magnesium oil) aako každodenného telového „krému“ sa dá zaistiť príjem veľkého množstva horčíku priamo do tela. Odporúčame aplikovať predovšetkým nastriekaním pod paže, na zadnú stranu kolien a na chodidlá (oblasti s vysokým prekrvením).

 Složení: chlorid horečnatý, voda.

5 ml (6,6 g) Magnesium oil poskytuje 508 mg horčíku (134,4 %)*

 *referenční hodnota príjmu

Použitie oleja a možné výsledky:

Olej s horčíkom nemá žiadnou vôňu. Naneste ho na vybrané časti tela (1 – 3 streknutia) a vmasírujte 1x až 5x denne. Nízka hladina horčíka môže spôsobiť miernu iritáciu kože.

  •   Olej s horčíkom sa dá použiť aj ústne a to na posilnenie, skrášlenie a mineralizovanie zubov, stačí ho iba nastriekať na zuby a kefkou ich vyčistiť
  •   Olej sa dá použiť aj ako súčasť horúceho kúpeľu na uvoľnenie tela a zároveň absorbovania horčíku do tela

Odporúča sa pri:

  • Nízkej hladine horčíka v bunkách
  • Bezpečnej detoxikácii
  • Vysokom nervovom napätí, zlej nálade a strese
  • Zlom a nepokojnom spánku
  • Nesprávnej funkcii svalov, bolestiach svalov a kŕčoch
  • Nízkej hladine energie