Neohodnotené

Magnéziový olejový sprej - 200ml

Skladom
Kód: 00820
Značka: Ancient Minerals
€28,80 €24 bez DPH
Kategória: Regenerácia

Horčík (Magnesium) je známy ako veľmi dôležitý minerál, ktorý je základom vo viac ako 280 biochemických reakciách, ktoré nastávajú vo vnútri nášho tela. Bohužiaľ je v dnešnej dobe známe, že veľká časť  populácie nemá dostatok tejto kľúčovej živiny, čo je príčinou veľkého množstva chorôb. 

Olej s horčíkom (Magnesium Oil) oceňuje na svete stále viac a viac ľudí, a to vďaka jeho širokému spektru blahodarného pôsobenia na človeka.

Nedostatok horčíku je spôsobovaný mnohými faktormi. Je všeobecne známo, že horčík je potrebný k dosiahnutiu optimálneho zdravia a vitality. Menej známe však je, že sa horčík dá doplniť do nášho tela efektívnejšie, ako je to v prípade potravinových doplnkov stravy. Unikátny produkt oleje s horčíkom (Magnesium Oil) sa aplikuje priamo na našu pokožku, čo zaistí dodanie vysokej hladiny horčíku priamo do buniek.

Horčík  v tomto výrobku je získaný z čisto prírodného zdroja. Pochádza z prastarého európskeho morského dna Zechstein, ktoré je 250 000 000 rokov staré a 1600 metrov hlboké. Slaný nálev obsahuje 31% chloridu horečnatého ( MgCl2 ).

Tento Olej s horčíkom (Magnesium oil) v spreji je po aplikácii na kožu takmer okamžite vstrebaný do tela a je smerovaný priamo do buniek, kde môže ihneď začať redukovať zápal, zastaviť bolesť a opravovať poškodené tkanivo.

Prostredníctvom užívania Oleje s horčíkom ( Magnesium oil) aako každodenného telového „krému“ sa dá zaistiť príjem veľkého množstva horčíku priamo do tela. Odporúčame aplikovať predovšetkým nastriekaním pod paže, na zadnú stranu kolien a na chodidlá (oblasti s vysokým prekrvením).

 Složení: chlorid horečnatý, voda.

5 ml (6,6 g) Magnesium oil poskytuje 508 mg horčíku (134,4 %)*

 *referenční hodnota príjmu

Použitie oleja a možné výsledky:

Olej s horčíkom nemá žiadnou vôňu. Naneste ho na vybrané časti tela (1 – 3 streknutia) a vmasírujte 1x až 5x denne. Nízka hladina horčíka môže spôsobiť miernu iritáciu kože.

  •   Olej s horčíkom sa dá použiť aj ústne a to na posilnenie, skrášlenie a mineralizovanie zubov, stačí ho iba nastriekať na zuby a kefkou ich vyčistiť
  •   Olej sa dá použiť aj ako súčasť horúceho kúpeľu na uvoľnenie tela a zároveň absorbovania horčíku do tela

Odporúča sa pri:

  • Nízkej hladine horčíka v bunkách
  • Bezpečnej detoxikácii
  • Vysokom nervovom napätí, zlej nálade a strese
  • Zlom a nepokojnom spánku
  • Nesprávnej funkcii svalov, bolestiach svalov a kŕčoch
  • Nízkej hladine energie

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie