Raňajková zmes ISWARI : konopný protein + lucuma BIO / RAW - 800g

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€16,60
€13,83 bez DPH
   
Kód tovaru 00096
Značka Iswari
Kategória Raňajkové zmesi, müsli, vločky
 

BIO / RAW raňajkové zmesi ISWARI sú unikátne tým, že sú tzv. živou stravou (RAW) – jednotlivé ingrediencie neboli nikdy spracované pri vyššej teplote ako  42°C. Zachovávajú si tak plnohodnotné nutričné zloženie také, ako majú pôvodné plodiny. Okrem toho obsahujú Superpotraviny (Superfoods), čo sú potraviny s mimoriadnymi nutričnými kvalitami. Zmesi od ISWARI sú mierne dosladené kokosovým cukrom. Je to chuťovo veľmi lahodné nerafinované sladidlo s karamelovým nádychom a nízkym glykemickým indexom (GI = 35), obsahujúce vysoké množstvo minerálov.

Zmes obsahuje vysoký podiel pomaly stráviteľných sacharidov a dodá tak energiu na veľmi dlhú dobu bez toho, aby nadmerne zaťažovala telo nezdravými cukrami (glykemický index cca 40). Tak zmesi prinášajú dlhodobejší pocit nasýtenia. Vďaka jedinečnej receptúre je zmes nielen zdravá, ale aj veľmi chutná.

POUŽITIE: 4 veľké polievkové lyžice zalejte teplým (do 42°C) rastlinným či bežným mliekom, alebo vodou. Zamiešajte a čakajte cca. 2 min. Môžete pridať plátky čerstvého ovocia (banán, jahody, jablko, a pod.). Podľa chuti môžete dosladiť sirupom z agáve či kokosovým cukrom. Zmes sa dá dosýpať do inej, napr. cereálnej kaše a zvýšiť tak jej nutričnú hodnotu, pridať do jogurtu, apod.


ZLOŽENIE RAŇAJKOVEJ ZMESI KONOPNÝ PROTEÍN + LUCUMA

BIO pohánková krupica, BIO lucuma (14%), BIO naklíčený bezlepkový ovos, BIO kokosový cukor, BIO mandľová múka, BIO konopný proteín (8%), BIO hrozienka Sultánky

Bližší popis jednotlivých ingrediencií:

Pohánková krupica

Obsahuje vysoké množstvo pomaly vstrebatelných sacharidov a tiež bielkoviny s komplexnejším zložením ako obilniny. Prirodzene obsahuje veľa minerálov a vitamínov. Pohánka je bohatá na vitamíny skupiny B a minerály (draslík, horčík, fosfor, železo, vápnik, atď.).

Vločky z bezlepkového a naklíčeného ovsa

Ovsené vločky sú bohaté na pomaly metabolizované sacharidy a sú prirodzeným zdrojom minerálov a vitamínov. Ovos v zmesiach ISWARI je bezlepkový a naklíčený!

Mandľová múka

Jemné rozomleté mandle. Znižujú kyslosť organizmu, obsahujú veľa minerálov a mononenasýtených tukov. Obsahuje antioxidanty, bielkoviny, vlákninu, minerály (vápnik, horčík, draslík, zinok, atď.), vitamín E, vitamíny skupiny B (biotín, riboflavín, niacín), kyselinu listovú.

Lucuma

Ovocie z Peruánskych And. Patrí medzi dnes zabudnuté plodiny. V minulosti bývala cenenou potravinou Inkov. Má lahodnú krémovú chuť s jemnou príchuťou vanilky. Je bohatá na pomaly vstrebatelné sacharidy, minerály (vápnik, železo, fosfor), beta-karotén a vitamín B3

Konopný proteín

50% bielkovina z konopných semienok s kompletným zložením aminokyselín. Prirodzene obsahuje vyvážené množstvo nenasýtených mastných omega kyselín.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.