Neohodnotené

Sunwarrior Proteín - Vanilkový - 750 g

Momentálne nedostupné
Kód: 00014
Značka: Sunwarrior
€49,90 –20 % €39,90 €33,25 bez DPH
Kategória: Proteíny
Sunwarrior Proteín - Vanilkový - 750 g
Akcia
€49,90 –20 %

Minimálna doba spotreby: 09.11.2019

 

 • 100% rastlinný pôvod. 83% proteín. Hypoalergénny.
 • Určený pre najnáročnejších užívateľov!
 • Hypoalergénny! RAW

Prírodný proteínový nápoj s príchuťou čokolády od firmy Sunwarrior je určený nielen pre športovcov, kulturistov, vegánov a vitariánov, ale aj pre chudnúcich jedincov. Ideálny doplnok stravy pre všetkých, ktorí si chcú udržať optimálnu hmotnosť, vybudovať svalovú hmotu a byť prirodzene zdravý, fit a plní energie.

Viac informácií o Sunwarrior Proteíne:

 • Obsahuje 83 % najkvalitnejších bielkovín z iných zdrojov ako je sója. Je vyrobený pri teplotách nižších ako 32 °C, čo zaručuje prírodný charakter a vysokú vstrebateľnosť.
 • Výrobok je vhodný pre vitariánov, vegánov a vegetariánov.
 • Pomocou najnovšej technológie tretej generácie bolo dosiahnuté najlepšej chuti rastlinnej bielkoviny na trhu. Chuť je v porovnaní s ostatnými proteínmi hodvábne jemná.
 • Vyrobené z klíčiaceho endospermu (vnútorné živné pletivo rastlín) a z otrubov surovej naklíčenej celozrnnej hnedej ryže. Takto sa prvý krát podarilo vyrobiť hypoalergénnu a komplexnú bielkovinu, ktorá sa skladá zo všetkých 9 esenciálnych aminokyselín a ďalších neesenciálnych aminokyselín v dokonalo vyváženom pomere.
 • Zloženie výrobku Sunwarrior Proteín je z 98 % podobné materskému mlieku a vstrebáva sa s 98,2% účinnosťou pri trávení. Je jedným z najčistejších a najlepšie stráviteľných proteínov na trhu s vysokou biologickou hodnotou oproti iným zdrojom bielkovín (napr. pri porovnaní so syrovátkou a sójou).
 • Sunwarrior Proteín se vyrába pri nízkej teplote prírodným enzymatickým procesom, pri ktorom sa nepoužívajú žiadne chemikálie, alebo kyslá hydrolýza. Spĺňa ukazovatele BIO (Organic).
 • Sunwarrior Proteín je prírodným zdrojom bielkovín bohatých na vitamíny a minerály. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov, železa, tokoferolu, tokotrienolu a ďalších veľmi dôležitých mikroživín.
 • Sunwarrior Proteín zvyšuje účinnosť vstrebávanie vitamínov a minerálov.
 • Vzhľadom k tomu, že Sunwarrior Proteín je tak dobre stráviteľný, je vhodný aj pre deti, seniorov a dospelých. Sunwarrior Proteín sa môže podávať aj podvyživeným, pretože je hypoalergénny, má vysokú biologickú hodnotu a rychlo sa vstrebáva.
 • V súčasnej dobe existuje niekoľko klinických štúdií, v ktorých Sunwarrior Proteín pomáha napr. pri vstrebávaní vitamínov u pacientov s AIDS. U iných zdrojov bielkovín sa také výrazné účinky neprejavili.
 • Klinické štúdie v Japonsku preukázali, že bielkovina z ryže, ktorá je hlavnou súčasťou tamojšej stravy, môže fungovať ako účinný nástroj ku kontrole telesnej hmotnosti a chudnutí. Dôvodom je vysoká miera vstrebávania tejto bielkoviny.
 • Predbežné klinické štúdie poukazujú na to, že výrobok podporuje redukciu hladiny cholesterolu. V súčasnosti sa preveruje, či znižuje krvný tlak.

Výrobok obsahuje len prírodné ingrediencie:

Proteín z celozrnnej hnedej ryže (biologicky fermentovaný ryžový proteín z naklíčených zŕn hnedej surovej ryže), kakao, pektin, xanathan guma (prírodne bio-fermentovaný stabilizátor), stévia sladká.

Doporučenie:

Užívajte jednu alebo viac odmeriek denne ako doplnok stravy. Môžete ho zmiešať v elektrickom mixéri, alebo šejkri s vodou.

Dávkovanie: 1 odmerka (21 gramov)

hodnoty v 1 odmerke

% z DDD*

Energia v kcal

80

 

Energia z tuku

10

 

Celkový tuk

1 g

1%

Nasýtené tuky

0 g

0%

Trans - nenasýtené mastné kyseliny

0 g

0%

Cholesterol

0 g

0%

Celkom sacharidov

5 g

2%

Vláknina

2 g

6%

Cukry

0 g

 

Bielkoviny

16 g

32%

Vápnik

60 mg

6%

Železo

3 mg

20%

Sodík

50 mg

2%

*DDD = Denné doporučené dávky sú vztiahnuté k celkovému dennému

príjmu energie 2000 kcal. Skutočná hodnota sa môže meniť.

Aminokyseliny obsiahnuté v 1 odmerke

Aminokyselina

Hodnota

Jednotka

Alanin

810

mg

Arginin

1370

mg

Aspartát

1300

mg

Cystin

370

mg

Glutamát

2590

mg

Glycin

640

mg

Histidin

320

mg

Isoleucin

660

mg

Leucin

1240

mg

Lysin

520

mg

Methionin

470

mg

Phenylalanin

820

mg

Prolin

750

mg

Serin

720

mg

Threonin

570

mg

Tryptophan

180

mg

Tyrosin

810

mg

Valin

900

mg

Váha 1 kg (1000 g)

Neobsahuje geneticky modifikované zložky a ani lepok.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!