Neohodnotené

Krémová farba na vlasy: Indiánke leto - 150ml

 
 
 
 
Skladom
Kód: 00731
Značka: Logona
€14,40 €12 bez DPH

Logona 100% prírodná farba na vlasy z rastlinných výťažkov obsahuje jemne mleté surové prírodné materiály ako kôru, bylinky, ovocie a rastlinu henna. Farba má dlhotrvajúce účinky a nezaťažuje vlasy. Obsahuje aj rastlinné ošetrujúce látky.  Logona prírodná farba na vlasy nepreniká do vlasu, iba ho obalí ochranou glazúrou, ktorá v kombinácii s prirodzenou farbou vlasov prináša jedinečný výsledok. Konečný výsledok ovplyvňuje okrem pôvodnej farby vlasov aj ich štruktúra. 

Neobsahuje syntetické farbiace a konzervačné látky. Bez peroxidu a amoniaku. 

Certifikáty: 

Jednoduchá aplikácia
LOGONA krémová farba na vlasy reprezentuje naozaj nový a inovatívny krok vo farbení vlasov. Farby sa nanášajú priamo z tuby a nemiešajú sa s horúcou vodou alebo s čajom.
Pokrytie šedín
Krémová farba dokonale prekrýva šediny vďaka prítomnému minerálu kaolín, ktorý má výborný odmasťovací a čistiaci efekt a tým vlasy dokonale pripraví na farbenie a vlasy lepšie prijímajú farebné pigmenty.
Jednoduché dofarbovanie vyrastených korienkov
LOGONA krémová farba je dlhotrvajúca. U niektorých ľudí je viditeľný rozdiel medzi farbenými vlasmi a vyrastenými korienkami po 4 až 8 týždňoch. Tento problém je oveľa menší ako pri chemicky farbených vlasov. Vďaka krémovej konzistencii je jednoduché aplikovať farbu iba na korienky a dofarbiť vyrastené vlasy. Prírodné farby na rozdiel od chemických vytvárajú oveľa menší rozdiel medzi novo zafarbenými vlasmi a vlasmi farbenými skôr.
100% prírodné ingrediencie
LOGONA krémová farba na vlasy obsahuje len čisto prírodné rastlinné farbiace látky z kontrolovaného
poľnohospodárstva, hennu, škrupinky z vlašských orechov, rebarboru a harmanček, ktoré farbia vlasy jemne a dávajú vlasom prirodzene vyzerajúci vzhľad. Neobsahuje syntetické farbiace a konzervačné látky, parfumy a ani žiadne agresívne zložky, ako sú amoniak a peroxidy. Každá LOGONA farba je nositeľom certifikovanej známky BDIH ako schválený certifikovaný čisto prírodný produkt.
Jedinečné odtiene
Výsledná farba vzniká kombináciou prirodzenej farby vlasov a prírodnej farby LOGONA. Výsledný odtieň nie je úplne predvídateľný. Svetlé a jemné vlasy sa zafarbia oveľa jednoduchšie a farba je výraznejšia ako pri tmavých vlasoch. Preto sa odporúča vždy pred prvým použitím určitého odtieňa farbu najskôr vyskúšať na pramienku vlasov.
Prírodné farby a trvalá
Farbenie by malo nasledovať vždy po trvalej, nie pred ňou. Pri dodržaní správneho postupu dosiahnete vždy žiadaný výsledok.
LOGONA farby na vlasy a chemické farby
Výsledok použitia prírodnej farby po chemickej farbe môže byť nepredvídateľný. Preto je vždy potrebné naj-skôr vyskúšať farbu na pramienku vlasov, aby ste zistili váš výsledný odtieň.
LOGONA prírodné farby a farbenie šedín
Všeobecne LOGONA prírodné farby na vlasy sú vhodné na farbenie šedivých vlasov. Ale žiadnym zázrakom nie je možné úplne odstrániť šediny čisto prírodnou farbou. Pri farbení šedín výsledný odtieň je vždy svetlejší ako pri vlasoch bez šedín.

Zloženie: (INCI)Aqua (Water), Alcohol denat.*, Glycerin, Maltodextrin, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Hectorite, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Sorbitol, Coco Glucoside, Xanthan Gum, Algin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citric Acid, Parfum (Essential Oil), Linalool, Limonene, Eugenol

*suroviny z kontrolovaného biologického pestovania