Neohodnotené

Zubná pasta, 75 ml

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 00369
€5,90
Kategória: Prírodná kozmetika
Položka bola vypredaná…

Auromère  - Zubná bylinková pasta, BDIH

Pre žiarivý úsmev...

Auromère  - Zubná bylinková pasta je zložená z 24 účinných ajuvédskych rastlinných extraktov. Jemný, minerálny čistiaci prostriedok čistí zuby jemne a odstraňuje zubný povlak. Extrakty z listov stromu Nimba* (Neem), Klinčekového oleja a Sladkého drievka odstraňujú baktérie, ktoré zapríčiňujú zubný kaz. Čínske ďatle, Žlté drievko, Dilenia indická a Baleria posilňujú a ukľudňujú ďasná.

O veľmi príjemnú a jedinečnú chuť sa starajú Tymian, Mäta a Cejlónska škorica. Táto zubná pasta je veľmi jemná a je vhodná aj pre deti. Neobsahuje žiadne zbytočné látky, ako napr. peny vyplňujúce priestor tuby a je preto veľmi výdatná a tým aj úsporná. Neobsahuje žiadne tenzýdy a dodatočné fluoridy.

Obsahuje: Uhličitan vápenatý, Voda, rastlinný Glycerín, Sorbit, Sladké drievko, Sililca, Nimba, Salvadora persica, Granátové jablko, Čínske ďatle, Dilenia indická, Klinčeky, Orech, Balrelia, Mandle, Kurkuma, Nepálske korenie, Škorica, Mentol, Eukalyptus, Aníz, Morské riasy, Tymian, Marocké kamilky, Egyptská rasca, Španielska čerešňa

Certifikát: BDIH – Kontrolovaná prírodná kozmetika. Výrobky s certifikátom BDIH nie sú testované na zvieratách. Výrobcovia s označením certifikátom BDIH spĺňajú najvyššie požiadavky pri výrobe kozmetických produktov a dbajú na kritériá ktoré pokožka dobre znáša. V produktoch sú používané prírodné suroviny, ako sú rastlinné oleje, vosky, tuky, výťažky z rastlín a kvetov, éterické oleje z ekologického poľnohospodárstva.