Neohodnotené

Prášková farba na vlasy: Zlatá blond - 100g

 
 
 
 
Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 00737
€8,70
Kategória: Prírodná kozmetika
Položka bola vypredaná…
goldblond
Akcia

Logona 100% prírodná farba na vlasy z rastlinných výťažkov obsahuje jemne mleté surové prírodné materiály ako kôru, bylinky, ovocie a rastlinu henna. Farba má dlhotrvajúce účinky a nezaťažuje vlasy. Obsahuje aj rastlinné ošetrujúce látky.  Logona prírodná farba na vlasy nepreniká do vlasu, iba ho obalí ochranou glazúrou, ktorá v kombinácii s prirodzenou farbou vlasov prináša jedinečný výsledok. Konečný výsledok ovplyvňuje okrem pôvodnej farby vlasov aj ich štruktúra. 

Neobsahuje syntetické farbiace a konzervačné látky. Bez peroxidu a amoniaku. 

Certifikáty: 

LOGONA prírodná farba na vlasy dáva vlasom živý, svieži farebný odtieň a zdravý lesk. LOGONA farba na vlasy dokonale zmení farbu vlasov alebo oživí existujúcu farbu. Farba je jemná k vlasom, nenarúša vlasovú štruktúru a nedráždi pokožku. Rastlinné farby na vlasy pracujú skutočne inak.
Chemické farby sú veľmi agresívne, vnikajú do vnútra štruktúry vlasu a ničia prírodzené pigmenty vo vlasovej štruktúre a nahrádzajú ich syntetickými pigmentmi. Touto cestou menia farbu vlasov. Pravidelné alebo opakované farbenie
vlasov syntetickými farbami môže spôsobiť, že vlasy sa stávajú krehkými, lámu sa a vyzerajú ako bez života.

LOGONA farby na vlasy vnikajú iba do vonkajšieho obalu vlasu a vytvárajú akýsi ochranný obal okolo neho. Výsledná farba po farbení v dokonalom žiarivom odtieni je tvorená spojením prirodzených pigmentov vlasov a prírodnou farbou LOGONA.
Krásna farba, lesk a objem - toto všetko dodá farba LOGONA Vašim vlasom.
Rastlinné zložky zosilňujú a vyhladzujú vlasovú štruktúru a dávajú vlasom objem.
Vďaka prírodnej farbe LOGONA sú vlasy hebké s oslnivým leskom.

LOGONA prášková farba na vlasy je 100% prírodná, obsahuje rastlinné farbiace a vyživujúce zložky. Farbiace ingrediencie sú henna, prášok zo škrupiniek z vlašských orechov, bodliak, indigo, ibištek, kraméria, káva, rebarbora, kurkuma a repa. Farby sú obohatené o pšeničné proteíny a jojobu, ktoré pôsobia ako kondicionér. Na zlepšenie zloženia farbiacej zmesi produkty obsahujú algin a pre vôňu esenciálne oleje.
Ako vybrať správny odtieň?
LOGONA farba na vlasy v kombinácii s prirodzenou farbou a vlasovou
štruktúrou vytvára výsledný odtieň vlasov po farbení, ktorý nie je jednoznačne predvídateľný. Svetlé a jemné vlasy sa farbia oveľa jednoduchšie a farba je výraznejšia ako pri tmavých vlasov.
Miešanie práškových farieb
Výnimočný odtieň je možné získať zmiešaním dvoch či troch odtieňov prírodnej farby. Výborný odtieň je možné získať zmiešaním červených a hnedých odtieňov. Zmes farieb zlatoplavej a sahara dáva veľa variácií od zlatej po červenkastý odtieň. Overená je i kombinácia zmiešaná z malého množstva čiernej farby s mahagónovou a gaštanovou alebo orieškovou farbou.
Prírodné farby a trvalá
Farbenie by malo nasledovať vždy po trvalej, nie pred ňou. Pri dodržaní správneho postupu dosiahnete vždy žiadaný výsledok.
LOGONA farby na vlasy a chemické farby
Výsledok použitia prírodnej farby po chemickej farbe môže byť nepredvídateľný. Preto je vždy potrebné naj-skôr vyskúšať farbu na pramienku vlasov, aby ste zistili váš výsledný odtieň.
LOGONA prírodné farby a farbenie šedín
Všeobecne LOGONA prírodné farby na vlasy sú vhodné na farbenie šedivých vlasov. Ale žiadnym zázrakom nie je možné úplne odstrániť šediny čisto prírodnou farbou. Pri farbení šedín výsledný odtieň je vždy svetlejší ako pri vlasoch bez šedín.

Zloženie: (INCI) Algin, Hydrolyzed Wheat Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Parfum (Esenciálne oleje), [+/-Lawsonia Inermis (Henna)*, Cassia Auriculata (Škorica), Juglans Regia (Vlašský orech), Indigofera Tinctoria (Indigo Leaves), Indigofera Argentea (Indigo Leaves), Hibiscus Sabdariffa (Sudanese Tea), Rheum Undulatum (Rebarbora), Krameria Triandra (Rhantany Root), Coffea Arabica (Káva), Curcuma Longa (Curcuma Root), Beta Vulgaris (Repa,]

*suroviny z kontrolovaného biologického pestovania