Neohodnotené

Annemarie Borlind ZZ Sensitive Posilňujúci pleťový gél 150ml

Predstavuje systematickú starostlivosť pre ukľudnenie citlivej, jemnej pleti, ochranu, starostlivoť, regeneráciu. 

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 01613
€22,90
Kategória: Prírodná kozmetika
Položka bola vypredaná…

ANNEMARIE BÖRLIND - ZZ SENSITIVE - SYSTEM ANTI-STRESS  jemná starostlivosť o citlivú pleť

Nová ZZ SENSITIVE SYSTEM ANTI-STRESS línia obsahuje prebiotické a probiotické komplexy. Tieto inovatívne komplexy sú založené na najnovších vedeckých výskumoch a know-how,  čím sa stavajú prvými v prírodnom kozmetickom segmente, ktorí použili tieto ingrediencie v kozmetike.

Predstavuje systematickú starostlivosť pre ukľudnenie citlivej, jemnej pleti, ochranu, starostlivoť, regeneráciu. Ukľudňuje podráždenie a zápal, redukuje začervenanie pleti, čím vlastne pomáha redukovať citlivosť pleti a buduje tak jej obranyschopnosť. Pocit pnutia vymizne, vzniká pocit uvolnenej a zrelaxovanej pleti. Dochádza k normalizácii citlivej pleti vďaka novej receptúre obohatenej o nové aktívne ingrediencie po prvý krát. Má cielene tieto účinky: ukľudňujúci, posilňujúci, chrániaci a regeneračný. Neobsahuje vône, farbivá a konzervačné látky.

ZZ SENSITIVE – citlivá pleť – Posilňujúci pleťový gél 150 ml

Tento posilňujúci pleťový gél  posilňuje, upokojuje a osviežuje pokožku pleti.  Hydratuje pleť do hĺbky.  Pokožka  je následne optimálne pripravená na aplikáciu denného aj nočného krému.  Zlatá orchidea zabezpečuje pocit sviežej a oddýchnutej pleti. 

Použitie: Aplikujte ráno a večer na vyčistenú tvár a jemne vklepávajte prstami. 

Certifikát EcoControl zaručuje, že všetky produkty sú 100% bez PEG, SLS, SLES, parafínov, parabénov, ropných derivátov, silikónových olejov, polycyklických zlúčenin, syntetických vôní a farbív, konzervačných látok, bez nanočastíc, bez lepku, Vegan. Všetky produkty obsahujú čistú termálnu vodu bohatú na minerály ako draslík, magnézium, kalcium a zinok.
Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu - Bez testovania na zvieratách
Krajina pôvodu: Nemecko