Neohodnotené

Annemarie Borlind Revitalizér z damašských ruží 50 ml

Je určený pre normálnu až suchú pleť, taktiež vhodný pre citlivú pleť.

Skladom
Kód: 01612
€19,50 €16,25 bez DPH
Kategória: Prírodná kozmetika

Revitalizér je 2-fázový pleťový produkt, ktorý kombinuje pleťový krém a sérum v jednom. Je určený pre normálnu až suchú pleť, taktiež vhodný pre citlivú pleť. Dokonale hydratuje, upokojuje pleť a zvláčňuje. Pokožka ostáva zamatovo hebká ako lupene ruží. Obsahuje vzácne rastlinné oleje a extrakt z damašských lupeňov ruží. Revitalizér dodá vašej pleti okamžitú vitalitu a žiarivosť. Je extra vhodný aj ako podklad pod make up. Na denné aj nočné používanie. 

  • intenzívne hydratuje
  • revitalizuje, rozžiaruje pleť
  • dodáva jemnosť a hebkosť
  • upokojuje a zmierňuje podráždenie
  • bojuje proti predčasnému starnutiu

Aplikácia: naneste ráno a večer na vyčistenú pleť.  Pred použitím jemne zatrepte, aby sa zmiešali obe zložky, ktoré kombinujú prírodné ukľudňujúce zložky a aktivujú revitalizačný účinok.

V prípade intenzívnej starostlivosti aplikujte Revitalizér v prvom kroku, následne naneste denný alebo nočný krém. 

1. krok - Revitalizér z damašských ruží 

2. krok - Denný krém podľa typu pleti alebo Nočný krém podľa typu pleti

Hlavné zložky:

 Damašská ruža: Poskytuje intenzívnu hydratáciu a vitalitu (označená za "medicínsku rastlinu roka 2012")

 

 Makadamiový olej: Dodáva jemnosť a vláčnosť.

 Lithospermum erythrorhizon: Chráni proti predčasnému starnutiu a vplyvom prostredia. Ukľudňuje začervenanie a podráždenie pleti.

 

    FAIR TRADE  PROJEKT - "ROSES NOT OPIUM"

Revitalizér z damašských ruží je získaný organickým pestovaním vzácnych damašských ruží v Iráne. Tento produkt pochádza z FAIR TRADE projektu "ROSES NOT OPIUM", pričom podporujeme miestnych farmárovzabezpečujeme tak zdroj zdroj obživy a príjmov pre 1500 ľudí na celé roky.  Časť našich príjmov je použitá na Sanati Nadáciu, aby finančne podporila 3 sirotince a ženský utečenecký tábor. 

Čo je však také špeciálne na pestovaní damašských ruží?

Na týchto poliach, kde sa dnes pestujú damašské ruže boli pred tým pestované opiáty, ktoré sa potom predávali na čiernom trhu. Bohužiaľ nedostatok práce a peňazí donútil miestnych ľudí pestovať opiáty, ktoré sa pre nich stali jediným zdrojom obživy. Dnes sú tieto obrovské polia posiate damašskými ružami. Okrem toho, že nie sú chemicky ošetrované, sú organicky pestované v nadmorskej výške 2500 m.n.m.. Kvitnú len raz ročne od začiatku mája do polovice júna. Sú zbierané ručne. Ohromojúce je, že na výrobu 1 litra oleja z damašských ruží je potrebných až 4000 až 5 000 g damašských lupeňov. Damašské ruže sú takmer vo všetkých kultúrach považované za symbol krásy, lásky a perfekcionizmu.

 Nezabúdajte, že zakúpením produktov Annemarie Börlind podporujete aj projekt, ktorým pomáhame bojovať proti užívaniu drog na Strednom Východe a snvažíme sa tak urobiť svet lepším miestom pre život.

Certifikované certifikátmi:  EcoControl, CSE, GMP. 

       

 100% - bez parabénov, parafínov, silikónov, PEG, SLS, SLES, ropných derivátov, silikónových olejov, polycyklických zlúčenín, syntetických vôní a farbív, konzervačných látok, nanočastíc.

100% - bez živočíšnych výťažkov. Bez testovania na zvieratách.

Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu

 

 Všetky produkty obsahujú čistú termálnu vodu získanú z prameňa v Čiernom lese/Schwarzwalde z hĺbky 165m, bohatú na minerály ako draslík, magnézium, kalcium a zinok. Voda nie je chemicky ošetrená.

 Krajina pôvodu - Nemecko