Neohodnotené

Annemarie Borlind Nočný krém LIGHT ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE

ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE - nová protivrásková starostlivosť

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 01618
€58,90
Kategória: Prírodná kozmetika
Položka bola vypredaná…
ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE - nová protivrásková starostlivosť


Nová línia Anti-aging System Absolute je vylepšený systém starostlivosti, ktorý pracuje aj hlboko pod povrchom pleti, čím chráni zrelú pleť pred stratou vlhkosti, redukuje tvorbu vrások a zabraňuje starnutiu pleti. Vďaka inovatívnemu 3D komplexu sa účinné látky transportujú postupne, čím zaručia dlhodobé uvoľňovanie aktívnych látok, predĺži dobu účinnosti, poskytne lepšie rozptýlenie a vstrebávanie týchto látok do pleti, vytvorí ochranný film na pleti a zvýši účinnosť aktívnych látok.
Vylepšený Anti-aging účinok vo všetkých produktoch novej línie System Absolute intenzívne hydratuje, účinne prirodzene chráni pleť proti voľnými radikálmi, obsahuje hodnotné rastlinné oleje a vzácne ingrediencie, vďaka ktorým aktívne narastajú kolagénové a elastínové vlákna v pleti, až kým pleť nežiari vitalitou. Výsledkom je krásna, žiarivá, vyhladená a mladistvejšia pleť bez vrások.

  •  obsahuje viac organickej kyseliny hyalurónovej
  •  hydratuje do hĺbky
  •  redukuje tvorbu vrások
  •  zvyšuje bunkovú obnovu
  •  obnovuje a formuje vláčnosť pleti
  •  zabraňuje starnutiu pleti

Anti-aging System Absolute Nočný krém LIGHT 50ml

Novinka tejto línie anti-aging nočný krém v ľahšej textúre je určený pre zrelé ženy s normálnou až zmiešanou pleťou, ktoré preferujú ľahšie textúry anti-aging krémov.
Intenzívne regeneračný anti-aging nočný krém LIGHT revitalizuje pleť a dodáva pleti vitalitu. Pleť sa stáva  počas noci viditeľne pevnejšia a  pružnejšia. Organická kyselina hyalurónová, skvalén a makadamiový olej intenzívne hydratujú a zlepšujú regeneračný proces – pre sviežejší a hladší vzhľad. Existujúce línie a vrásky sú účinne zredukované. Krém s ľahkou textúrou sa ihneď vsetrebe do pokožky; bez mastného pocitu. 

Hlavné zložky: 3D - matrix, organická kyselina hyalurónová, superphycodismutase (SPD)*, skvalén, makadamiový olej, extrakty z Perzského Silk stromu, vitamín A, E, kyselina pantoténová, jojobový olej, LL Biokomplex**, extrakt z morských rias, strom Tara, lipozómy a iné

Krajina pôvodu: Nemecko