Neohodnotené

Annemarie Borlind Čistiace mlieko ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE 120ml

ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE - nová protivrásková starostlivosť

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 01615
€24,90
Kategória: Prírodná kozmetika
Položka bola vypredaná…

ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE - nová protivrásková starostlivosť

Nová línia Anti-aging System Absolute je vylepšený systém starostlivosti, ktorý pracuje aj hlboko pod povrchom pleti, čím chráni zrelú pleť pred stratou vlhkosti, redukuje tvorbu vrások a zabraňuje starnutiu pleti. Vďaka inovatívnemu3D komplexu sa účinné látky transportujú postupne, čím zaručia dlhodobé uvoľňovanie aktívnych látok,predĺži dobu účinnosti, poskytne lepšie rozptýlenie a vstrebávanie týchto látok do pleti, vytvorí ochranný filmna pleti a zvýši účinnosť aktívnych látok.
Vylepšený Anti-aging účinok vo všetkých produktoch novej línie System Absolute intenzívne hydratuje, účinne prirodzene chráni pleť proti voľným radikálom, obsahuje hodnotné rastlinné oleje a vzácne ingrediencie, vďaka ktorým aktívne narastajú kolagénové a elastínové vlákna. pleti, až kým pleť nežiari vitalitou. Výsledkom je krásna, žiarivá, vyhladená a mladistvejšia pleť bez vrások.

  •  Obsahuje viac organickej kyseliny hyalurónovej
  •  Hydratuje do hĺbky
  •  Redukuje tvorbu vrások
  •  Zvyšuje bunkovú obnovu
  •  Obnovuje a formuje vláčnosť pleti
  •  Zabraňuje stárnutiu pleti
Anti-aging System Absolute Čistiace mlieko 120ml
Obzvlášť jemné mlieko, ktoré šetrne a hĺbkovo  do pórov čistí pleť. Hodnotné rastlinné oleje obnovujú funkciu lipidov a zanechávajú pleť jemnú a vláčnu. 
Obsahom špeciálneho extraktu z morských rias vloženého do 3-D matrix,  je pleť zásobená extra dávkou hydratácie a vyzerá sviežejšie a má živší vzhľad.

Hlavné zložky:  3D - matrix, organická kyselina hyalurónová, superphycodismutase (SPD)*, extrakty z Perzského Silk stromu, vitamín A, E, kyselina pantoténová, jojobový olej, LL Biokomplex**, extrakt z morských rias, strom Tara, lipozómy a iné


Krajina pôvodu: Nemecko