Prepadli ste športovaniu? Postrážte si kĺby!

klbovavyzivaČím viac je vonku krajšie počasia, tým častejšie mnohí z nás „vybiehajú“ za športom. A to doslovne. Nikdy nebolo toľko akcií v oblasti runingu ako za posledné roky. Ich počet a úroveň sa neustále zlepšujú. Pribúda však i športovcov, ktorí začínajú trpieť bolesťou kĺbov. Nie nadarmo sa hovorí, že športom k trvalej invalidite???? Aby tomu tak nebolo, je potrebné telu dopriať nielen strečing, ale pomôcť mu i výživou. Aj tou kĺbovou.
Víkendy plné behu
Chystáte sa aj tento víkend odbehnúť si maratón, polmaratón, alebo iný typ behu? Naše kĺby sú stavané ideálne na rýchlu chôdzu. Behanie ich zaťažuje. To si mnohí bežci uvedomia, až keď nastanú prvé problémy a bolesti. Je preto lepšie myslieť na prevenciu a regeneráciu vopred. Jednou z dôležitých súčastí je regenerácia vo forme strečingu. Samozrejme, nie každého to baví, ale je potrebné uvoľneniu svalov a kĺbov venovať čas. Ďalšou výbornou pomôckou sú doplnky stravy vo forme kĺbovej výživy. Na trhu je ich veľké množstvo, odporúčame siahať po kvalite.
 

omegaOMEGA 3 Krill olej

4 hlavné dôvody, prečo užívať Krill olej ako doplnok stravy

  1. Všeobecne pozitívny vplyv omega-3 mastných kyselin na zdravie človeka.
  2. Omega-3 mastné kyseliny sú neuveriteľne chúlostivé. Reagujú veľmi ľahko s kyslíkom a preto sa aj veľmi rýchlo znehodnotia. V tomto sa Krill olej jednoznačne odlišuje od rybieho oleju. Náš Omega-3 Krill olej obsahuje prírodný Astaxanthin, ktorý chráni Krill olej pred reakciou so vzduchom. V porovnaní s rybím olejom je Krill olej asi 200 krát stabilnejší resp. lepšie chránený pred oxidáciou.
  3. Omega-3 Krill olej vďaka zabudovanej ochrane proti oxidácii oveľa dlhšie použiteľný, ako rybí olej
  4. Fosfolipidy obsiahnuté v Omega-3 Krill oleji umožňujú lepšie vstrebávanie sa omega-3 mastných kyselín, ako je tomu pri rybom oleji, kde sú naviazané omega-3 triglyceridy, ktoré sa menej účinne absorbujú v ľudskom tele. Vďaka rýchlemu vstrebaniu odpadá nepríjemný rybí zápach.

 

Všetky informácie o produkte si prečítajte na našom eshope. Ak ste alergický na kôrovce, prípravok pre vás nie je vhodný. Radi vám poradíme, ak sa potrebujete v tejto oblasti zorientovať. Kontaktujte nás!Rôzne balenia a verným výhody :)

V našej ponuke máme rôzne balenia a samozrejme, že našim verným zákazníkom radi vychádzame v ústrety vernostnými zľavami. Všetky informácie o zľavách, nájdete v sekcii VERNOSŤ.