Neohodnotené

AlmaWin Cleanut tekuté mydlové orechy - 750 ml

Je vhodný aj na farebnú bielizeň. Zabezpečí mäkkú bielizeň aj bez aviváže, trvalé a žiarivé farby. Neobsahuje palmový olej.

Skladom (2 ks)
Kód: 00493
Značka: AlmaWin
€6,40
Kategória: Pranie
AlmaWin Cleanut tekuté mydlové orechy - 750 ml
Novinka

Tekuté mydlové orechy predstavujú inovatívny prací prostriedok pre farebné prádlo s prirodzeným zmäkčovacím efektom.Ich základom je extrakt z indických mydlových orechov a prírodné minerály. 

Mydlové orechy sú dôležitou súčasťou liečby v Ayurvédskej medicíne a v Indii sú viac ako 3 000 rokov požívané ako prírodný a zdravý čistiaci prostriedok. 

Pre lepší účinok sú mydlové orechy zmiešané s BIO rastlinným mydlom a ďalšími BIO ingredienciami.Almawin Cleanut obsahuje naviac aktívne látky z pšenice, zemiakov a cukrovej trtiny. Toto unikátne zloženie je rovnako efektívne, ako bežný výrobok s aktívnymi látkami z ropy.Je však priateľský k životnému prostrediu a šetrný k ľudskej pokožke. 

Zloženie: extrakt z mydlových orechov, cukrové tenzidy, sulfáty mastných alkholov, sodná soľ kyseliny jantárovej, alkohol, mydlo z BIO rastlinných olejov, benzyl alkohol, kyselina citrónová, éterické oleje (BIO verbena, BIO eukalyptus), polysacharidy, pšeničný proteín, voda. 

Výhody: Mäkké prádlo aj bez aviváže; trvalé, žiarivé farby; príjemná prírodná vôňa; zaručená čistota prádla už od 20°C; ľahké použitie aj dávkovanie.

Balenie 750 ml vydrží až na 25 pracích cyklov. 

Krajina pôvodu: Nemecko