Neohodnotené

Annemarie Borlind Očný krém ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE 15ml

ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE - nová protivrásková starostlivosť

Skladom
Kód: 01617
€28,90 €24,08 bez DPH
Kategória: Pleťová kozmetika

ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE - nová protivrásková starostlivosť

Nová línia Anti-aging System Absolute je vylepšený systém starostlivosti, ktorý pracuje aj hlboko pod povrchom pleti, čím chráni zrelú pleť pred stratou vlhkosti, redukuje tvorbu vrások a zabraňuje starnutiu pleti. Vďaka inovatívnemu 3D komplexu sa účinné látky transportujú postupne, čím zaručia dlhodobé uvoľňovanie aktívnych látok, predĺži dobu účinnosti, poskytne lepšie rozptýlenie a vstrebávanie týchto látok do pleti, vytvorí ochranný film na pleti a zvýši účinnosť aktívnych látok.
Vylepšený Anti-aging účinok vo všetkých produktoch novej línie System Absolute intenzívne hydratuje, účinne prirodzene chráni pleť proti voľným radikálom, obsahuje hodnotné rastlinné oleje a vzácne ingrediencie, vďaka ktorým aktívne narastajú kolagénové a elastínové vlákna v pleti, až kým pleť nežiari vitalitou. Výsledkom je krásna, žiarivá, vyhladená a mladistvejšia pleť bez vrások.

  •  obsahuje viac organickej kyseliny hyalurónovej
  •  hydratuje do hĺbky
  •  redukuje tvorbu vrások
  •  zvyšuje bunkovú obnovu
  •  obnovuje a formuje vláčnosť pleti
  •  zabraňuje starnutiu pleti
Anti-aging System Absolute Očný krém 15ml
Revitalizujúca anti-agingová starostlivosť pre náročnú oblasť okolo očí. 
Aktívna ingrediencia z Perzského Silk stromu liftinguje horné očné viečko, čím sa znížia stopy únavy, liftinguje očného okolie.  Jemné línie a vrásky sú zredukované a menej viditeľné.  Kruhy okolo očí a opuchy sú zredukované.

Hlavné zložky:  3D - matrix, extrakt z Perzského silk stromu, bio kofeín, organická kyselina hyalurónová, superphycodismutase (SPD)*, jojobový olej, extrakt z morských rias, extrakty z Perzského Silk stromu, vitamín A, E, kyselina pantoténová, LL Biokomplex**, strom Tara, lipozómy a iné.


Krajina pôvodu: Nemecko