Neohodnotené

Annemarie Borlind NATUPERFECT Anti-pigmentové a Bieliace fluid 50 ml

Vhodné pre pleť s pigmentovými škvrnami, bojuje proti hyperpigmentácii spôsobené slnkom alebo vekom.

Momentálne nedostupné
Kód: 01610
€39,50 €32,92 bez DPH
Kategória: Pleťová kozmetika

Vhodné pre pleť s pigmentovými škvrnami, bojuje proti hyperpigmentácii spôsobené slnkom alebo vekom.

Inovatívna a prírodná aktívna zložka Detoxophane získaná zo žeruchy znižuje už existujúce pigmentové, "starecké" škvrny a iné pigmentácie a zabraňuje tvorbe novej hyperpigmentácie. Obsahuje prírodnú účinnú látkuastaxantín, ktorý je 14 krát účinnejší ako vitamín E proti voľným radikálom a zabraňuje poškodeniu pokožky vplyvom slnka. Hodnotné ingrediencie Fakľovky aloovitej (kniphofia uvaria) a ceramidov zvyšujú retenciu (zadržiavanie) vlhkosti pokožky, posilňujú kožnú bariéru a viditeľne redukujú vrásky. 
Obsahuje UV-A a UV-B ochranu. Obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré hydratujú pleť, zvyšujú pružnosť pleti a elasticitu, intenzívne chránia pleť proti voľným radikálom. Starostlivo vybrané prírodné ingrediencie účinne obmedzujú práve syntézu tyrozínu (enzýmu produkujúceho pigment melanín), z ktorého sa tvorí kožné farbivo.Redukujú pigmentové škvrny a navodzujú svetlejší tón pleti.
Dôležité: Pre efektívnu účinnosť a ochranu pokožky pred hyperpigmentáciou sa vyhýbajte slnečnému žiareniu. Pri pobyte na slnku používajte vždy prípravky s UV-A a UV-B ochranou.

Použitie: Aplikujte rovnomerne ráno a večer na vyčistenú pokožku. Prvé viditeľné výsledky uvidíte do 2 týždňov pravidelného používania. Po používani 4 - 6 týždňov zaznamenáte konečné výsledky. 

*Vedecky dokázaný účinok - Preukázaný rovnomernejší tón pleti po dobu 4 týždňov od začatia používania
**Účinnosť vedecky potvrdená nezávislými skúšobnými ústavmi po dobu 4 týždňov, aplikácie 2 x denne


Certifikované certifikátmi: EcoControl, BdiH, CSE a Vegan.
Certifikáty zaručujú, že všetky produkty sú 100% bez parabénov, silikónov, PEG, parafínov, ropných derivátov, silikónových olejov, polycyklických zlúčenin, SLS, SLES, syntetických vôní a farbív, nanočastíc. 100% vegetarian. Bez lepku. Všetky produkty obsahujú čistú termálnu vodu bohatú na minerály ako draslík, magnézium, kalcium a zinok.
Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu - Bez testovania na zvieratách


Krajina pôvodu: Nemecko