Neohodnotené

Annemarie Borlind BEAUTY SHOT Hydro Booster 15ml

Hydratuje, osviežuje a vyplňuje kontúre pleti okamžite.

Skladom
Kód: 01606
€38 €31,67 bez DPH
Kategória: Pleťová kozmetika

Beauty Shot Intenzívny koncentrát Hydro Booster predstavuje okamžitú dávku vysoko koncentrovaných aktívnych látok určených pre suchú pleť. 

Hydratuje, osviežuje a vyplňuje kontúre pleti okamžite. Červené riasy stimulujú prirodzenú produkciu kyseliny hyalurónovej na vrásky, spôsobené suchou, dehydrovanou pleťou. Navyše čínska huba Tremella zásobuje pleť botanickou kyselinou hyalurónovou - pleť sa cíti svieža a posilnená. Vysoko koncentrované ingrediencie dosahujú viditeľné výsledky starostlivosti už za krátke obdobie užívania.  

Použitie: Stlačte pumpu dávkovača a aplikujte koncentrát na vopred vyčistenú pleť a ponechajte, kým sa úplne vstrebe. Následne naneste krém podľa typu pleti. 

Na prírodnej báze - Dermatologicky testované pre účinnosť a pleťovú kompatibilitu - Bez testovania na zvieratách - Bez zvieracích výťažkov - VEGAN
Sme radi, že v teste, kde testovalo 100 dobrovoľníkov, sme získali úžasné hodnotenie - 4,5 hviezdičky z 5. Výsledky testov uvádzajú okamžitý svieži pocit, vyplnená a hydratovaná pleť.


Krajina pôvodu: Nemecko