Šťava z granátového jablka 100% bez cukru BIO - 930 ml

Neohodnotené
 

YAN 100% BIO šťava z granátového jablka vyrobená zo šťavnatého ovocia arménskeho pôvodu lisovaného za studena, bez pridania cukru a použitia nízkej teploty pasterizácia.

Dostupnosť Skladom
€7,20
€6 bez DPH
   
Kód tovaru 00843
Výrobca YAN
Kategória Ovocné, rastlinné a zeleninové šťavy
 

YAN 100% BIO šťava z granátového jablka vyrobená zo šťavnatého ovocia arménskeho pôvodu lisovaného za studena, bez pridania cukru a použitia nízkej teploty pasterizácia. Prítomnosť malého množstva vrchnej časti ovocia v šťave zdôrazňuje svoju vynikajúcu chuť.
Šťava z granátového jablka má bohaté vínové sfarbenie a príjemnú osviežujúcu chuť. Jedna šálka granátových jabĺk obsahuje asi 40% našej dennej dávky vitamínu C, okrem toho je toto ovocie bohaté na draslík, vitamíny A a E a obsahuje kyselinu listovú. Šťava z granátového jablka je nielen zdrojom vitamínov, ale tiež má antibakteriálne, antivírusové a protizápalové vlastnosti.
Obsahuje vitamíny (A, B, C, E, PP), minerály (železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík, selén) a 15 aminokyselín nevyhnutne potrebných pre ľudský organizmus.
Šťava YAN BIO je vyrobená z ekologicky pestovaných arménskych granátových jabĺk.

Granátové jablko je silný antioxidant a je veľmi hodnotné z hľadiska medicíny. Jedno čerstvé granátové jablko obsahuje nízke množstvo bielkovín, kalórií ale za to vyššie množstvo vlákniny. Okrem toho je zdrojom veľkého počtu vitamínov (kyselina listová, kyselina pantoténová, niacín, vitamín B1- tiamín, B2 - riboflavín, B6, C, E, K) a minerálov (fosfor, draslík, horčík, mangán, meď, selén, sodík, vápnik, zinok, železo).

V starovekej Perzii sa používalo na podporu liečby cukrovky, hypertenzie, žalúdočných problémov a kožných chorôb. Tiež sa používalo na liečbu neplodnosti a menopauzových symptómov vzhľadom na prirodzený obsah fytoestrogénov.
Benefity Granátového jablka:

  • silný zdroj antioxidantov, najmä polyfenolov
  • bojuje proti chorobám srdca a vysokému tlaku
  • znižuje vysokú hladinu cholesterolu a cukru v krvi
  • neutralizuje voľné radikály
  • pomáha pri rakovine prostaty, pomáha zabraňovať rozvoju rakovinových buniek
  • podporuje imunitný systém

Zloženie: 100% šťava z divokého bio granátového jablka lisovaná za studena.

Odporučená denná dávka: 100 - 200 ml minimálne pol hodiny pred jedlom. Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.