Šťava rakytník broskyňa jablko 100% bez cukru BIO - 930 ml

Neohodnotené
 

YAN BIO šťava je vyrobená z divoko rastúceho rakytníka priamym lisovaním za studena s pridaním šťavy broskýň a jablka.

Dostupnosť Skladom
€5,20
€4,33 bez DPH
   
Kód tovaru 00842
Výrobca YAN
Kategória Ovocné, rastlinné a zeleninové šťavy
 

Táto multivitamínová šťava s jemnou a zamatovou chuťou je naplnená cennými zložkami potrebnými pre zdravie a krásu.
Rakytník rešetliakový obsahuje kyselinu jantárovú, ktorá sa len zriedka nachádza v rastlinách vo väčšom množstve a ktorá hrá dôležitú úlohu pri pôsobení na centrálny nervový systém. Okrem toho je bohatá na vitamíny (B, C, PP, E, F) a minerálne látky (železo, draslík, zinok, mangán, bór, horčík).
Broskyne majú príjemnú arómu a veľmi šťavnaté pyré – tieto vlastnosti broskyňu robia jedným z favoritov ovocnej sezóny. Šťava je nielen veľmi chutná, ale aj bohatá na vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú posilňovať imunitný systém. Zvyčajne sa odporúča pre deti a osoby oslabené chorobou s cieľom zlepšiť chuť k jedlu.

Broskyňová šťava je bohatá na vitamíny A, B1 a B2, ktoré pozitívne vplývajú na nervový systém. Obsahuje železo a preto je užitočná pri liečení anémie. Prírodnou cestou vytláčaná broskyňová šťava posiľňuje srdcový sval. Je prírodným komplexom proti stresu, lebo má vysoký obsah vitamínu B3, selénu, horčíka a zinku. Tieto látky pomáhajú k posilneniu činnosti bunkových membrán a cievnych stien, zlepšujú duševnú rovnováhu a dobrú náladu. Šťava z broskýň sa používa sa na liečenie chudokrvnosti, arytmie a pri ochoreniach žalúdka. Pomáha normalizovať metabolizmus, vyplavuje škodlivé látky a toxíny.

Jablková  šťava vplýva dezinfekčne a antibakteriálne  na  trávenie. Glukóza, fruktóza a sacharóza z jablkovej šťavy zásobujú organizmus energiou a znižujú únavu a stratu koncentrácie. Zlepšujú celkový zdravotný stav a pomáhajú redukovať telesnú nadváhu.

Šťava neobsahuje cukor.
Obsahuje vitamíny (B1, B2, B6, C, E, F, P, PP) a minerály (železo, draslík, zinok, mangán, bór, horčík).

Zloženie: voda (38,5%), bio šťava a pyré z divokého rakytníka lisovaná za studena (37%), bio šťava a pyré z broskyne lisovaná za studena (21%), koncentrovaná šťava z bio jablka (3,5%), kyselina citrónová.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.