Goji šťava 100% BIO - 500 ml

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€10,90
€9,08 bez DPH
   
Kód tovaru 00073
Výrobca Wolfberry
Kategória Ovocné, rastlinné a zeleninové šťavy
 

Šťava Goji Wolfberry sa lisuje z plodov kustovnice čínskej pestovanej v čínskej provincii Ningxia, ktorá je vyhlásená najlepšou kvalitou goji na svete. Goji patrí medzi najvýživnejšie plody na našej planéte. Obsahuje 18 druhov aminokyselín (vrátane všetkých ôsmych nejdôležitejších), 21 stopových minerálov, sú nejbohatším zdrojom karotenoidov zo všetkých známých potravín na svete a majú vysoký podiel vitamínu C.

Získava sa najšetrnejším studeným procesom lisovania čerstvých plodov goji. Pri zpracovaní je kladený vysoký dôraz na kontrolu a uchovanie mimoriadných vlastností plodov goji. Na jeden liter 100% goji šťavy je treba spracovať 6 kg zrelých plodov goji.

Nutričné hodnoty v 100 ml

 

Energia

24,4 kcal/102 kJ kJ

Sacharidy

4,18 g

Tuky

0,17 g

Vláknina

3,3 g

Bielkoviny

1,44 g

α-karoten

21,9 µg

ß-karoten

90,0 µg

 

Pri skladovaní a preprave chraňte pred priamým slnečným svetlom. Po otvorení uchovejte v chlade do 6°C spotrebujte do 4-6 dní po otvorení. Pred použitím pretrepať.

Bez pridaných farbív a konzervačných látok. 100% Goji šťava. Bez cukru.
UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.