Neohodnotené

Aloe vera šťava 100% BIO - 500 ml

Skladom
Kód: 00048
Značka: Wolfberry
€7,90 –13 % €6,90 €5,75 bez DPH
Aloe vera šťava 100% BIO - 500 ml
Akcia
€7,90 –13 %

Aloe vera šťava 100% BIO z listov Aloe Vera Barbadensis Miller predstavuje najčistejšiu možnú formu šťavy z aloe vera bez ďalších prísad. Neobsahuje žiadné konzervanty, stabilizátory, regulátory kyselosti, cukry, farbivá, alebo iné prímesi. Konzervované len pasterizáciou pri teplote 80°C.

Pre vysoký obsah draslíku, fosforu, vápníku, vitamínu A a C je velmi pospešná pre ľudský organizmus. Pôsobí ako antioxidant, podporuje zdravú pokožku, funkciu čriev, pečene a žlčníku, pravidelné vyprázdňovanie, napomáha vstrebávaniu živín, pri prekyslení organismu a zápalových procesoch, detoxikuje organizmus, a prispievá tak k jeho regenerácii.

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní šťavy Aloe Vera cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • detoxikácia celého tela od škodlivých látok
  • prispieva k podpore vyprázdňovania
  • podporuje prirodzené trávenie
  • čiastočne podporuje chudnutie
  • podporuje imunitu a obranyschopnosť
  • priaznivo ovplyvňuje hladinu ph
  • prispieva k vitalizácii celého ľudského organizmu

Doporučenné dávkovánie: Užíva sa 30 ml ráno a večer. Pred použitím pretrepať.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!