Akcia
 

Aloe vera šťava 100% BIO - 500 ml

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €7,90
Ušetríte €1 (–13 %)
€6,90
€5,75 bez DPH
   
Kód tovaru 00048
Značka Wolfberry
Kategória Ovocné, rastlinné a zeleninové šťavy
 

Aloe vera šťava 100% BIO z listov Aloe Vera Barbadensis Miller predstavuje najčistejšiu možnú formu šťavy z aloe vera bez ďalších prísad. Neobsahuje žiadné konzervanty, stabilizátory, regulátory kyselosti, cukry, farbivá, alebo iné prímesi. Konzervované len pasterizáciou pri teplote 80°C.

Pre vysoký obsah draslíku, fosforu, vápníku, vitamínu A a C je velmi pospešná pre ľudský organizmus. Pôsobí ako antioxidant, podporuje zdravú pokožku, funkciu čriev, pečene a žlčníku, pravidelné vyprázdňovanie, napomáha vstrebávaniu živín, pri prekyslení organismu a zápalových procesoch, detoxikuje organizmus, a prispievá tak k jeho regenerácii.

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní šťavy Aloe Vera cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • detoxikácia celého tela od škodlivých látok
  • prispieva k podpore vyprázdňovania
  • podporuje prirodzené trávenie
  • čiastočne podporuje chudnutie
  • podporuje imunitu a obranyschopnosť
  • priaznivo ovplyvňuje hladinu ph
  • prispieva k vitalizácii celého ľudského organizmu

Doporučenné dávkovánie: Užíva sa 30 ml ráno a večer. Pred použitím pretrepať.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.