Neohodnotené

Omega-3 Krill olej s astaxantínom - 60 kapsúl

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 00201
Značka: Ivarsson's
€24
Kategória: Omega mastné kyseliny
Položka bola vypredaná…
Omega-3 Krill olej s astaxantínom - 60 kapsúl
Akcia Tip

Omega-3 Krill olej s prírodným  astaxantínom a fosfolipidmi.

Obsahuje 500 mg čistého oleja z antarktických kôrovcov Neptune Krill Oil™ v malých ľahko prehĺtateľných kapsliach bez rybacej pachute. DHA prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku. EPA a DHA podporujú optimálnu činnosť srdca. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.)

S naším Omega-3 Krill olejom dostávate hneď 4 faktorý, ktoré pozitívne vplývajú na Vaše zdravie:

- omega-3 mastné kyseliny (DHA, EPA)

- obsahuje prírodné  antioxidanty (vitamín A, vitamín E),

- prírodný Astaxanthin

- fosfolipidy (hlavne lecitín)

Omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) - rovnako sa vyskytujú v rybách ako sú losos, makrela, sleď a sardinky. Telo ich nedokáže vyrobiť, a preto je potrebné omega-3 pravidelne dodať. Výhodou Omega-3 je zníženie rizík a účinnosť liečby, zlepšenie stavu cievnych ochorení a to ako pokiaľ ide aj o artritídu. Ďalšie výhody sú lepší vývoj mozgu a vývoj centrálnej nervovej sústavy, lepšie kognitívne funkcie a zdravšia pokožka.

Fosfolipidy: V oleji Krill sa omega-3 nachádza vo fosfolipidovej alebo v špeciálnej tukovej molekulovej forme, ktorá umožňuje telu lepšie vstrebávanie , v porovnaní s rybím olejom, kde sú naviazané omega-3 triglyceridy, ktoré sa menej účinne absorbujú v ľudskom tele.

Astaxanthin: je jeden z najsilnejších antioxidantov. Je to vlastne červený pigment, ktorý sa nachádza v niektorých morských živočíchoch, vrátane homárov, lososov, kreviet a krabov. Astaxanthín dáva červenú farbu krill oleju a umožňuje dlhú životnosť, zachováva prospešné vlastnosti. Je 400 krát účinnejší ako vitamín E a 25 krát účinnejší ak karotén. Antioxidanty, ako je astaxanthín spomaľujú až zastavia oxidačné procesy v tele. Navyše neutralizujú DNS škodlivé voľné radikály

Prečo užívat Omega-3 Krill olej?

  1. Pozitívny vplyv omega-3 mastných kyselin na zdravie človeka. Napr. v USA zomrie ročne približne 84.000 ľudí (230 ľudí denne!) na nedostatok omega-3 mastných kyselin . Všetci veľkí producenti Krill olejov prevádzajú rôzne štúdie, v ktorých dokazujú známe výhody užívania Krill oleja. Je ešte veľa iných výhod, ktoré ani nie su preskúmané.
  2. Omega-3 mastné kyseliny sú neuveriteľne chúlostivé. Reagujú veľmi ľahko s kyslíkom a preto sa aj veľmi rýchlo znehodnotia. V tomto sa Krill olej jednoznačne odlišuje od rybieho oleju. Náš Omega-3 Krill olej obsahuje prírodný Astaxanthin, ktorý chráni Krill olej pred reakciou so vzduchom. V porovnaní s rybím olejom je Krill olej asi 200 krát stabilnejší resp. lepšie chránený pred oxidáciou. Zatial, čo sa do rybieho oleja pridáva vitamín E azž po vylisovaný, Krill olej je stále chránený. Na úplné ochránenie 1g Krill oleja je potrebné 0,2mg Astaxanthínu. V jednej kapsli sa preto nachádza 0,6mg prírodného Astaxanthínu.
  3. Omega-3 Krill olej vďaka zabudovanej ochrane proti oxidácii oveľa dlhšie použiteľný, ako rybí ole
  4. Fosfolipidy obsiahnuté v Omega-3 Krill oleji umožňujú lepšie vstrebávanie sa omega-3 mastných kyselín, ako je tomu pri rybom oleji, kde sú naviazané omega-3 triglyceridy, ktoré sa menej účinne absorbujú v ľudskom tele. V porovnaní s rybím olejom sa tým sa dosiahnu pozitívne účinky omega-3 mastných kyselín s oveľa menším množstvom Omega-3 Krill oleja
  5. Vďaka rýchlemu vstrebaniu odpadá nepríjemný rybí zapach
  6. Stálosť. Organizácie, ako napr. CCAMLR (Convention on the Conservation of Antarctic Marine Living Resources) a WWF dbajú na to, aby boli dodržané ekologické aspokty v Antarktíde, zachované zdravie Krill populácie a ich vplyv na ryby. Množstvo Krill populácie je v moriach mnohokrát vyšší, ako je ich potreba pre rybiu populáciu a toto sa tak skoro ani nezmení. (zdroj: http://www.nutraingredients.com/Suppliers2/Krill-set-for-continued-omega-3-stardom)

Obsah: 100% prémiový Krill olej

Neobsahuje: rôzne zbytky, zvyšky živočíchov. Neobsahuje lepok, laktózu, cukor, soľ, vajcia, kvasnice

Doporučené dávkovanie: odporúčame denne 1 - 2 kasule zapiť vodou. Najlepšie ráno.

 

Obsah látok v dennej porcii (2 kapsule):

Omega-3 mastné kyseliny                        265 mg

EPA                                                       142 mg

DHA                                                         85 mg

Omega-6 mastné kyseliny                          15 mg

Astaxanthin, prírodný                               1,25 mg

Fosfolipidy, celkovo                                  420 mg

 

Upozornenie
Obsahuje alergén, výrobok z kôrovcov. Neužívajte ak ste alergickí na kôrovce. Poraďte sa o užívaní tohto doplnku s lekárom pri poruche zrážanlivosti krvi, ak užívate antikoagulanciá, či iné lieky alebo ak ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.