Neohodnotené

Omega-3 Krill olej s astaxantínom - 300 kapsúl

Skladom
Kód: 00783
Značka: Ivarsson's
€89,90 €74,92 bez DPH

Omega-3 Krill olej s prírodným  astaxantínom a fosfolipidmi.

Obsahuje 500 mg čistého oleja z antarktických kôrovcov Neptune Krill Oil™ v malých ľahko prehĺtateľných kapsliach bez rybacej pachute. DHA prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku. EPA a DHA podporujú optimálnu činnosť srdca. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.)

S naším Omega-3 Krill olejom dostávate hneď 4 faktorý, ktoré pozitívne vplývajú na Vaše zdravie:

- omega-3 mastné kyseliny (DHA, EPA)

- obsahuje prírodné  antioxidanty (vitamín A, vitamín E),

- prírodný Astaxanthin

- fosfolipidy (hlavne lecitín)

Omega-3 mastné kyseliny (DHA a EPA) - rovnako sa vyskytujú v rybách ako sú losos, makrela, sleď a sardinky. Telo ich nedokáže vyrobiť, a preto je potrebné omega-3 pravidelne dodať. Výhodou Omega-3 je zníženie rizík a účinnosť liečby, zlepšenie stavu cievnych ochorení a to ako pokiaľ ide aj o artritídu. Ďalšie výhody sú lepší vývoj mozgu a vývoj centrálnej nervovej sústavy, lepšie kognitívne funkcie a zdravšia pokožka.

Fosfolipidy: V oleji Krill sa omega-3 nachádza vo fosfolipidovej alebo v špeciálnej tukovej molekulovej forme, ktorá umožňuje telu lepšie vstrebávanie , v porovnaní s rybím olejom, kde sú naviazané omega-3 triglyceridy, ktoré sa menej účinne absorbujú v ľudskom tele.

Astaxanthin: je jeden z najsilnejších antioxidantov. Je to vlastne červený pigment, ktorý sa nachádza v niektorých morských živočíchoch, vrátane homárov, lososov, kreviet a krabov. Astaxanthín dáva červenú farbu krill oleju a umožňuje dlhú životnosť, zachováva prospešné vlastnosti. Je 400 krát účinnejší ako vitamín E a 25 krát účinnejší ak karotén. Antioxidanty, ako je astaxanthín spomaľujú až zastavia oxidačné procesy v tele. Navyše neutralizujú DNS škodlivé voľné radikály

Prečo užívat Omega-3 Krill olej?

  1. Pozitívny vplyv omega-3 mastných kyselin na zdravie človeka. Napr. v USA zomrie ročne približne 84.000 ľudí (230 ľudí denne!) na nedostatok omega-3 mastných kyselin . Všetci veľkí producenti Krill olejov prevádzajú rôzne štúdie, v ktorých dokazujú známe výhody užívania Krill oleja. Je ešte veľa iných výhod, ktoré ani nie su preskúmané.
  2. Omega-3 mastné kyseliny sú neuveriteľne chúlostivé. Reagujú veľmi ľahko s kyslíkom a preto sa aj veľmi rýchlo znehodnotia. V tomto sa Krill olej jednoznačne odlišuje od rybieho oleju. Náš Omega-3 Krill olej obsahuje prírodný Astaxanthin, ktorý chráni Krill olej pred reakciou so vzduchom. V porovnaní s rybím olejom je Krill olej asi 200 krát stabilnejší resp. lepšie chránený pred oxidáciou. Zatial, čo sa do rybieho oleja pridáva vitamín E azž po vylisovaný, Krill olej je stále chránený. Na úplné ochránenie 1g Krill oleja je potrebné 0,2mg Astaxanthínu. V jednej kapsli sa preto nachádza 0,6mg prírodného Astaxanthínu.
  3. Omega-3 Krill olej vďaka zabudovanej ochrane proti oxidácii oveľa dlhšie použiteľný, ako rybí ole
  4. Fosfolipidy obsiahnuté v Omega-3 Krill oleji umožňujú lepšie vstrebávanie sa omega-3 mastných kyselín, ako je tomu pri rybom oleji, kde sú naviazané omega-3 triglyceridy, ktoré sa menej účinne absorbujú v ľudskom tele. V porovnaní s rybím olejom sa tým sa dosiahnu pozitívne účinky omega-3 mastných kyselín s oveľa menším množstvom Omega-3 Krill oleja
  5. Vďaka rýchlemu vstrebaniu odpadá nepríjemný rybí zapach
  6. Stálosť. Organizácie, ako napr. CCAMLR (Convention on the Conservation of Antarctic Marine Living Resources) a WWF dbajú na to, aby boli dodržané ekologické aspokty v Antarktíde, zachované zdravie Krill populácie a ich vplyv na ryby. Množstvo Krill populácie je v moriach mnohokrát vyšší, ako je ich potreba pre rybiu populáciu a toto sa tak skoro ani nezmení. (zdroj: http://www.nutraingredients.com/Suppliers2/Krill-set-for-continued-omega-3-stardom)

 

Obsah: 100% prémiový Krill olej

Neobsahuje: rôzne zbytky, zvyšky živočíchov. Neobsahuje lepok, laktózu, cukor, soľ, vajcia, kvasnice

Doporučené dávkovanie: odporúčame denne 1 - 2 kasule zapiť vodou. Najlepšie ráno.

 

Obsah látok v dennej porcii (2 kapsule):

Omega-3 mastné kyseliny                        265 mg

EPA                                                       142 mg

DHA                                                         85 mg

Omega-6 mastné kyseliny                          15 mg

Astaxanthin, prírodný                               1,25 mg

Fosfolipidy, celkovo                                  420 mg

 

Upozornenie
Obsahuje alergén, výrobok z kôrovcov. Neužívajte ak ste alergickí na kôrovce. Poraďte sa o užívaní tohto doplnku s lekárom pri poruche zrážanlivosti krvi, ak užívate antikoagulanciá, či iné lieky alebo ak ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie