Neohodnotené

Odšťavovač G21 Chamber horizontal

Odšťavovač G21 Chamber horizontal je multifunkčné prístroj určený pre výrobu ovocných a zeleninových štiav v pohodlí vášho domova. 

Skladom
Kód: 01186
Značka: G21
€226,90 €189,08 bez DPH
Kategória: Odšťavovač

Odšťavovač G21 Chamber horizontal je multifunkčné prístroj určený pre výrobu ovocných a zeleninových štiav v pohodlí vášho domova. 

Šťavy z odšťavovača G21 sú bohaté na enzýmy a vitamíny, a dodávajú nášmu telu všetky dôležité živiny. Nielen, že sú šťavy veľmi chutné a plné vitamínov, ale vďaka domácej príprave máte kontrolu nad tým, čo obsahujú. Nemusíte mať teda obavy, že obsahujú umelé arómy, farbivá a pridané cukry, ako väčšina kupovaných štiav. 

Na prípravu dobrej šťavy je nevyhnutne nutné vyberať vždy čerstvé a zrelé suroviny , v ktorých je vysoký obsah tekutiny. 

Juicer G21 Chamber disponuje unikátnym systémom Optimal Seal , ktorý zaisťuje tú najlepšiu možnú výťažnosť z mäkkých i tvrdých surovín. Špeciálna páčkou rozlíšite, či odšťavujete tvrdé alebo mäkké suroviny a odšťavovač si sám nastaví optimálny prítlak odšťavňovacího závitovky, a tým zaistí najvyššiu možnú výťažnosť. Vďaka systému Optimal Seal sa odšťavovač menej opotrebováva a predlžuje sa jeho životnosť.

Hlavný rozdiel oproti odšťavovači G21 Perfect Juicer tkvie v tom, že horizontálne odšťavovač G21 Chamber vyrába úplne dokonale čistú šťavu bez dužiny, a vďaka svojej konštrukcii lepšie spracováva tvrdú koreňovú zeleninu, a je teda jasnou voľbou, ak potrebujete odšťavovať väčšie množstvo tvrdých koreňových surovín. 

Odšťavovač G21 Chamber horizontal je správnou voľbou nielen pre vitariáni a priaznivcov RAW stravovanie (RAW food), ale aj pre každého, kto chce žiť zdravým životným štýlom. 

Prístroj zostavíte behom niekoľkých sekúnd, ľahko sa obsluhuje a aj jeho údržba a čistenie sú veľmi jednoduché. 

Odšťavovač je vhodný na: 

Listovú zeleninu 
Koreňovú zeleninu 
Drobné plody 
Jablká 
Obilné trávy 
Bylinky 
Ríbezle 
Egreše 

Upozorňujeme , že v prípade odšťavovanie jabĺk na nízkootáčkových prístrojoch, je nutné používať len kvalitné tvrdá jablká . V opačnom prípade, ak sú jablká mäkká alebo viac zrelá, vzniká pri spracovaní hustá šťava (pyré) s vyšším podielom vlákniny. 

Parametre: 

Výkon: 150 W 
Otáčky/min .: 75 
Priemer vstupného otvoru na ovocie: 45 mm 
BPA free (Neobsahuje bisfenol-zdraviu škodlivý uhľovodík) 

Rozmery: 


Šírka: 370 mm 
Výška: 340 mm 
Hĺbka: 180 mm 
Hmotnosť: 5,5 kg