O nás

Sme tím ľudí, ktorí nezanevreli na prírodu a jej liečivú moc. Vieme, že ukrýva ešte veľa neobjavených tajomstiev a prekvapivých možností. Pre niekoho je zatiaľ svet divej prírody záhadou, my sa už dlhé roky snažíme do tajov života prírodných národov preniknúť a čerpať z nich. Existujú poznatky, ktoré sú preverené generáciami. Rôzne časti bylín, kríkov i stromov sa používali odpradávna. Liečivú a regeneračnú silu rastlín poznali už naši predkovia, iné rastliny, semená a plody dodnes zachraňujú zdravie amazonským indiánom, alebo obyvateľom Ázie.

Máme pre Vás oboje – produkty z rastlín, ktoré si každý môže pri troche šikovnosti vypestovať v záhrade, i tie exotické, s ktorými sa Európan zatiaľ iba pomaly zoznamuje. Obrovská zelená lekáreň a zásobáreň šťavnatého ovocia, ktorými sú ľudia v Amazónii, ale aj v Ázii obklopení, dokáže zázraky.  Niektoré rastliny vedia posilniť imunitný systém do takej miery, že organizmus prekoná aj veľmi ťažké ochorenia.

 

prirodnastrava-zdravieHlavne zdravie

Vieme, ako je v dnešnej dobe zložité hľadať zdravé alternatívy priemyslovo spracovaných, čiže znehodnotených potravín. Máme radi deti aj zvieratá a neznášame pohľad na to, ako stále častejšie musia bojovať s autoimunitnými a tzv. civilizačnými chorobami. Možné odpovede na to, prečo sa to deje, vám pomôže poodhaliť hromada článkov a rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktoré pre Vás postupne chystáme.

 

Chceme žiť inak, myslíme inak

Stále študujeme a sami na sebe testujeme zásady naturálneho stravovania, aby sme Vám mohli ponúknuť to najlepšie. Každá potravina, ktorú u nás nájdete má nejaký prínos pre Váš ťažko skúšaný organizmus. S nami omladnete, naštartujete správny chod metabolizmu a vďaka látkam, ktoré prírodné potraviny obsahujú, budete jednoducho šťastnejší.

 

Kladieme dôraz na etickú stránku veci

Máme pre Vás vynikajúce rastlinné náhrady mlieka a mäsa, či už živočíšne produkty z Vášho jedálničku vypustiť musíte, alebo iba chcete. Väčšina našich výrobkov sa pýši prívlastkom BIO, čo znamená, že pri ich výrobe sa nepoužívajú pesticídy a ďalšie nebezpečné chemikálie (napríklad priemyselné hnojivá) a pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Aktívne sa podieľame na ochrane prírody a konkrétnych biotopov našej planéty, zapájame sa do programov na záchranu ohrozených druhov zvierat a samozrejme nezabúdame ani na tie naše, domáce.

 

Naša práca nás napĺňa a extrémne baví

Preto sa snažíme neprestajne dopĺňať a vylepšovať našu ponuku a sme Vám k dispozícii aj vo voľnom čase. Poďte s nami objavovať krásu a múdrosť čistej prírody a pozvite k sebe domov kus lesa, lúky, alebo mora...

Nie sme iba obchod, sme Váš spoločník, radca a sprievodca svetom nových chutí a vôni!

prirodnastrava-svet

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie