O nás

Sme tím ľudí, ktorí nezanevreli na prírodu a jej liečivú moc. Vieme, že ukrýva ešte veľa neobjavených tajomstiev a prekvapivých možností. Pre niekoho je zatiaľ svet divej prírody záhadou, my sa už dlhé roky snažíme do tajov života prírodných národov preniknúť a čerpať z nich. Existujú poznatky, ktoré sú preverené generáciami. Rôzne časti bylín, kríkov i stromov sa používali odpradávna. Liečivú a regeneračnú silu rastlín poznali už naši predkovia, iné rastliny, semená a plody dodnes zachraňujú zdravie amazonským indiánom, alebo obyvateľom Ázie.

Máme pre Vás oboje – produkty z rastlín, ktoré si každý môže pri troche šikovnosti vypestovať v záhrade, i tie exotické, s ktorými sa Európan zatiaľ iba pomaly zoznamuje. Obrovská zelená lekáreň a zásobáreň šťavnatého ovocia, ktorými sú ľudia v Amazónii, ale aj v Ázii obklopení, dokáže zázraky.  Niektoré rastliny vedia posilniť imunitný systém do takej miery, že organizmus prekoná aj veľmi ťažké ochorenia.

 

prirodnastrava-zdravieHlavne zdravie

Vieme, ako je v dnešnej dobe zložité hľadať zdravé alternatívy priemyslovo spracovaných, čiže znehodnotených potravín. Máme radi deti aj zvieratá a neznášame pohľad na to, ako stále častejšie musia bojovať s autoimunitnými a tzv. civilizačnými chorobami. Možné odpovede na to, prečo sa to deje, vám pomôže poodhaliť hromada článkov a rozhovory so zaujímavými ľuďmi, ktoré pre Vás postupne chystáme.

 

Chceme žiť inak, myslíme inak

Stále študujeme a sami na sebe testujeme zásady naturálneho stravovania, aby sme Vám mohli ponúknuť to najlepšie. Každá potravina, ktorú u nás nájdete má nejaký prínos pre Váš ťažko skúšaný organizmus. S nami omladnete, naštartujete správny chod metabolizmu a vďaka látkam, ktoré prírodné potraviny obsahujú, budete jednoducho šťastnejší.

 

Kladieme dôraz na etickú stránku veci

Máme pre Vás vynikajúce rastlinné náhrady mlieka a mäsa, či už živočíšne produkty z Vášho jedálničku vypustiť musíte, alebo iba chcete. Väčšina našich výrobkov sa pýši prívlastkom BIO, čo znamená, že pri ich výrobe sa nepoužívajú pesticídy a ďalšie nebezpečné chemikálie (napríklad priemyselné hnojivá) a pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Aktívne sa podieľame na ochrane prírody a konkrétnych biotopov našej planéty, zapájame sa do programov na záchranu ohrozených druhov zvierat a samozrejme nezabúdame ani na tie naše, domáce.

 

Naša práca nás napĺňa a extrémne baví

Preto sa snažíme neprestajne dopĺňať a vylepšovať našu ponuku a sme Vám k dispozícii aj vo voľnom čase. Poďte s nami objavovať krásu a múdrosť čistej prírody a pozvite k sebe domov kus lesa, lúky, alebo mora...

Nie sme iba obchod, sme Váš spoločník, radca a sprievodca svetom nových chutí a vôni!

prirodnastrava-svet