Neohodnotené

Mixér Blender G21 Baby smoothie

Vo svojej kategórii je to vynikajúci mixér 

Farba: Grafitovo čierna

Skladom
Kód: 01181
Značka: G21
€75,50 €62,92 bez DPH
Kategória: Mixéry

Tento mixér sa postará o zdravý životný štýl celej rodiny a pripraví vám tá najlahodnejšie smoothie na desiatu, k zoštíhľovacie alebo fitness kúre aj pre doplnenie energie po športovom výkonu. 

Výkonom 1 200 W a 20 000 ot./min. sa G21 Baby Smoothie vo svojej cenovej kategórii radí k nadpriemeru. Mixovacia nádoba je celosklenená s obsahom 1,8 l . Rovnako ako ku všetkým mixérom značky G21 k nej v základnom balení dostanete aj veko s otvorom pre vkladanie surovín aj počas mixovania. A pozor, hoci v tejto cenovej kategórii tlačidielka nebývajú v štandardnej výbave mixéra, u nás to neplatí. Snažíme sa, aby ste boli s nákupom výrobku G21 maximálne spokojní, preto nájdete premyslene tvarované vtláčadlo v základnej výbave. 

Práca s ním je tááák ľahká! 


Tri tlačidlá , ľahšie už to snáď ani nejde. "Ice-Crush" vám pomôže drviť ľad. Domáce ovocnú ľadovú triešť tak získate v rozpätí sekúnd. Nekupujte deťom tégliky s chémiou na stánkoch, urobte im doma osviežujúci letný tutovku. "AutoClean" zaistí správne a rýchle vyčistenie mixéra po príprave skvelých mixov. Voľba"Smoothie" je jednoznačná a kolieskom na reguláciu otáčok môžete všetky mixovanie sami ovplyvniť. 

Parametre a špecifikácie: 

Výkon: 1 200 W 
Maximálne otáčky: 20 000 ot./min 
Sklenená nádoba s objemom 1,8 l 
Veko s otvorom pre vtláčadlo 
Plastové vtláčadlo 
Tlačidlá: Ice-Crush, AutoClean, Smoothie 
Priemer otvoru vo veku: 5 cm 
Výška celého mixéra: 43 cm 
Priemer podstavy: 19 cm 
Priemer nádoby: 15 cm 
Hmotnosť: 4,2 kg 
Rozmery balenia: 28,5 x 36 x 21,5 cm 

Veko s otvorom pre vtláčadlo 
Malé priehľadné viečko na uzatvorenie otvoru pre vtláčadlo 
Plastové vtláčadlo