Neohodnotené

Kokosové mlieko BIO - 400ml

Skladom
Kód: 00143
Značka: Rinatura
€3,20 €2,67 bez DPH

Kokosové mlieko BIO obsahuje až 60% extraktu z kokosu. Z ískava sa z dužiny zrelých kokosových orechov hnedej farby Má lahodnú kokosovú chuť. Je vhodné pre alergikov na kravské mlieko, pretože neobsahuje mliečnu bielkovinu. Je prirodzene bezlepkové. Je to dôležitý doplnok pri príprave exotických jedál, obľúbeného nápoja Pina colady, ale aj pri výrobe zmrzliny a pečení koláčov.

Zloženie: extrakt z kokosu* (60%), voda, kukuričný škrob*, stabilizátory: guarová múka a xanthan, antioxidačná látka kyselina citrónová. *Produkt z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Dózu pred použitím dobre pretrepať. Pri pevnej konzistencii, ktorá nie je na závadu výrobku, krátko dať do teplého vodného kúpeľa. Po otvorení skladujte v chlade a v krátkom čase skonzumujte.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!