Neohodnotené

Prírodný Vitamín C - 270 g

Výrobca zmenil veľkosť balenia a výrazne zvýšil koncentráciu.

Objednané
Kód: 00001
Značka: Health Force
€44,40 €37 bez DPH
Kategória: Imunitný systém

Výrobca zmenil veľkosť balenia a výrazne zvýšil koncentráciu. Od teraz teda stačí o tretinu nižšia dávka, ako bola v minulosti – 1 čajová lyžička denne obsahuje 420 mg čistého prírodného vitamínu C.

Nesplachujte vaše zdravie a peniaze do kanála!

Vitamín C je základným vitamínom a keď ho užívame v izolovanej či syntetickej forme (tabletky, multivitamínové prášky apod.), potom sa zle vstrebáva a dokonca môže mať nepriaznivý vplyv na naše zdravie. Syntetický vitamín C negatívne ovplyvňuje proces vylučovania odpadových látok pečeňou a ľadvinami, ktoré sa potom prekysľujú. Truly Natural Vitamin C je skutočne prírodným vitamínom C, ktorý sa v tele veľmi dobre vstrebáva a nemá žiadne negatívne účinky.

Do výrobkov na báze syntetického vitamínu C sa pridáva kyselina askorbová, askorbát vápniku a ďalšie soli kyseliny askorbovej, ktoré sú umelo chemicky vytvorené. Prírodný vitamín C je doplnený prirodzene sa vyskytujúcimi látkami vrátane bioflavonoidov, ktoré zvyšujú jeho biologickú dostupnosť.

Prípravok v práškovej forme je ľahko vstrebatelný a netoxický v akejkoľvek dávke. Preto nedochádza k jeho vylučovaniu močom, ako je to u syntetických produktov s vitamínom C.

  • 100% netoxický
  • 100% prírodný
  • 100% vstrebatelný

Nedostatok vitamínu C v tele se prejavuje napr. zníženou pevnosťou cievnych stien predovšetkým u vlásočníc, čo vedie k zvýšenej krvácavosti (napr. z nosa), ďalej zníženie pevnosti väzivového aparátu zubov a s tým súvisejúcim kývaním až vypadávaním zubov. Ďalej je vitamín C dôležitý pre tkanivové dýchanie, podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí, zubov a chrupaviek a celkovo podporuje rast. Podieľa sa tiež na antioxidačnej obrane bunky. Zvyšuje odolnosť organizmu proti infekčným chorobám. Podporuje hojenie rán a má ochranný vplyv na sliznicu tráviaceho ústrojenstva.

Doporučené dávkovanie:

Jedna čajová lyžička denne - obsahuje až 420 mg čistého prírodného vitamínu C.

Zloženie:

Acerola cherry prášok - 420 mg Vitamínu C v jednej dávke, malé množstvo geneticky neupraveného maltodextrínu použitého ako sušiace médium (komplex sacharidov, ale nie cukru). Najvyššie prípustné množstvo v dennej dávke je stanovené na 2000 mg.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!