Prírodný Vitamín C - 270 g

Neohodnotené
 

Výrobca zmenil veľkosť balenia a výrazne zvýšil koncentráciu.

Dostupnosť Skladom
€44,40
€37 bez DPH
   
Kód tovaru 00001
Značka Health Force
Kategória Imunitný systém
 

Výrobca zmenil veľkosť balenia a výrazne zvýšil koncentráciu. Od teraz teda stačí o tretinu nižšia dávka, ako bola v minulosti – 1 čajová lyžička denne obsahuje 420 mg čistého prírodného vitamínu C.

Nesplachujte vaše zdravie a peniaze do kanála!

Vitamín C je základným vitamínom a keď ho užívame v izolovanej či syntetickej forme (tabletky, multivitamínové prášky apod.), potom sa zle vstrebáva a dokonca môže mať nepriaznivý vplyv na naše zdravie. Syntetický vitamín C negatívne ovplyvňuje proces vylučovania odpadových látok pečeňou a ľadvinami, ktoré sa potom prekysľujú. Truly Natural Vitamin C je skutočne prírodným vitamínom C, ktorý sa v tele veľmi dobre vstrebáva a nemá žiadne negatívne účinky.

Do výrobkov na báze syntetického vitamínu C sa pridáva kyselina askorbová, askorbát vápniku a ďalšie soli kyseliny askorbovej, ktoré sú umelo chemicky vytvorené. Prírodný vitamín C je doplnený prirodzene sa vyskytujúcimi látkami vrátane bioflavonoidov, ktoré zvyšujú jeho biologickú dostupnosť.

Prípravok v práškovej forme je ľahko vstrebatelný a netoxický v akejkoľvek dávke. Preto nedochádza k jeho vylučovaniu močom, ako je to u syntetických produktov s vitamínom C.

  • 100% netoxický
  • 100% prírodný
  • 100% vstrebatelný

Nedostatok vitamínu C v tele se prejavuje napr. zníženou pevnosťou cievnych stien predovšetkým u vlásočníc, čo vedie k zvýšenej krvácavosti (napr. z nosa), ďalej zníženie pevnosti väzivového aparátu zubov a s tým súvisejúcim kývaním až vypadávaním zubov. Ďalej je vitamín C dôležitý pre tkanivové dýchanie, podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí, zubov a chrupaviek a celkovo podporuje rast. Podieľa sa tiež na antioxidačnej obrane bunky. Zvyšuje odolnosť organizmu proti infekčným chorobám. Podporuje hojenie rán a má ochranný vplyv na sliznicu tráviaceho ústrojenstva.

Doporučené dávkovanie:

Jedna čajová lyžička denne - obsahuje až 420 mg čistého prírodného vitamínu C.

Zloženie:

Acerola cherry prášok - 420 mg Vitamínu C v jednej dávke, malé množstvo geneticky neupraveného maltodextrínu použitého ako sušiace médium (komplex sacharidov, ale nie cukru). Najvyššie prípustné množstvo v dennej dávke je stanovené na 2000 mg.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.