Moringa BIO prášok - 125g

Neohodnotené
 

Moringa ma tiež protizápalové účinky, protirakovinové účinky, účinky na zlepšenie stavu štítnej žľazy (regulácia činnosti) ako i hypoglykemický potenciál.

Dostupnosť Skladom
€19,90
€16,58 bez DPH
   
Kód tovaru 00303
Výrobca Regenbogenkreis
Kategória Imunitný systém
 

Moringa – označovaný aj ako „zázračný strom“, alebo ako „strom života“ kvôli svojim mimoriadnym vlastnostiam a úplne unikátnemu prínosu pre človeka. Tento strom obsahuje18 z 20 známych aminokyselín, 45 druhov antioxidantov a 34 protizápalových zlúčenín. Cez 90 úplne prírodných výživových prvkov robí z moringy ten najlepší doplnok stravy.

Moringa je ďalej bohatá na prírodné látky, ktoré sú nevyhnutné pre základnú výživu tela:

Vitamíny: vitamín A (alfa a betakarotén), vitamín B (cholín), vitamín B1 (tiamín), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B3 (niacín), vitamín B6 (pyrodixin), vitamín C (kyselina askorbová), vitamín D ( kalcifenol), vitamín E (tokoferol), vitamín K. Moringové listy predstavujú vysoko kvalitný prírodný zdroj esenciálnych makroprvkov a stopových prvkov ako sú:

Makrominerály: železo, vápnik, chlór, horčík, chróm, fosfor, draslík, sodík, síra.

Stopové prvky: meď, fluór, železo, chlorid, mangán, molybdén, selén, síra, zinok.

Fyto nutritienty / výživové látky získavané z rastlín: listy moringy sú plné týchto látok, napr. Obsahujú alfakaroten, betakarotén, betakryptoxantin, luteín, zeaxantín a chlorofyl.

Moringa ma tiež protizápalové účinky, protirakovinové účinky, účinky na zlepšenie stavu štítnej žľazy (regulácia činnosti) ako i hypoglykemický potenciál.

V listoch Moringy sa nachádza väčšina zo 45 rastlinných antioxidantov a 34 druhov protizápalových farmaceuticky účinných zlúčenín, ktoré boli analyzované v rastlinných materiáloch.

Moringa má vzácnu kombináciu už spomenutých látok, ktoré vykazujú aj antibakteriálne a antifungálne aktivity, znižujú hladinu cholesterolu, vykazujú antiepileptickú aktivitu a pôsobia ako obehové stimulanty.

Zdravotné účinky moringy:

- Moringa podporuje imunitný systém

- Udržuje zdravú pokožku

- Pomáha metabolizmu a regeneráciu bunkových štruktúr v ľudskom tele

- Zlepšuje stav obehového systému / sústavy a detoxikuje telo od

škodlivých toxínov

- Podporuje správu funkciu psychiky

- Podporuje správne trávenie

- Znižuje vyčerpanosť a únavu

- Napomáha udržaniu žiaduce hladiny cukru v krvi

- Prispieva ku kvalitnejšiemu spánku

- Prispieva k udržaniu zdravých kostí a svalov

- Dodáva pocit spokojnosti

- Podporuje prirodzené protizápalové procesy v tele

- Má pozitívne účinky na chudnutie

- Bojuje proti predčasnému starnutiu

- Celkovo zvyšuje vitalitu

Doporučené dávkovanie: 1x denne 1 čajovú lyžičku (cca. 2g) nášho BIO prášku zamiešať do nápoja, šalátu, müsli, alebo jogurtu

UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.