Immune Shield - 236,5 ml

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€41,99
€34,99 bez DPH
   
Kód tovaru 00051
Výrobca Health Force
Kategória Imunitný systém
 

Immune Shield je prírodný minerálny komplex, ktorý podporuje imunitný systém v boji proti útokom z vonku. Obsahuje kyselinou fulvovú a ióny striebra pre správne trávenie a vstrebávanie živín. Tieto molekuly zaisťujú účinnejší spôsob distribúcie strieborných iónov po celom tele bezpečným spôsobom, a to aj vo vysokých dávkach (viac ako 50 ppm), bez toho, aby hrozilo nebezpečenstvo nahromadenia prebytočných častíc striebra vo svalovom tkanive. Fulvové kyseliny sú jedinečnými nástrojmi v dôkladnej detoxikácii. Sú schopné viazať ťažšie molekuly, zároveň ich vyniesť z tela von. Okrem očistného účinku, spriechodňujú bunečnú membránu, aby sa uľahčil príjem potrebných živín. Vďaka kyseline fulvovej sa teda pre telo  potrebné minerály lepšie zužitkujú.

Immune Shield dodáva mikroionty striebra a 71 stopových minerálov do všetkých tkanív, tekutín a buniek, čím podporuje imunitný systém v boji proti útokom z vonku

Immune Shield sa výborne rozpúšťa vo vode a vďaka bioaktívnym látkam a iontom striebra ľahko preniká do všetkých tkanív tela.

Doporučené dávkovanie: pol čajovej lyžičky 2x denne (deti polovičné dávkovanie). Môže byť užívaný denne pre podporu imunity, alebo každých 20 až 30 minút pri akýchkoľvek príznakoch ťažkostí. Obsahuje cca. 94 dávok.

Zloženie: komplex kyseliny fulvovej obohatený o ionty striebra, čistená voda.

Immune shield obsahuje tieto minerály a prvky v stopovom množstve: barium, bismut, bor, brom, vápník, uhlík, cesium, kobalt, meď, europium, gadolinium, galium, germanium, zlato, hafnium, holminium, vodík, indium, jód, iridium, železo, lantahnum, lithium, lutecum, horčík, mangan, molybden, neodymium, nikel, niob, dusík, kyslík, palladium, fosfor, platina, draslík, praseodymium, rhenium, rubidium, samarium, scandium, selen, kremík, sodík, stroncium, síra, tantallium, tellurium, terbium, thulium, tin, titan, tungsten, vanadium, ytterbium, yttrium, zinok, zirkonium.

1 dávka ½ čajové lyžičky (2,5 ml) obsahuje:

 

Koloidné čiastočky striebra                                                (50 ppm)

2,4 mg

Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov.

Rovnako ako u iných doplnkov stravy, mali by ste sa pred začatím diétneho režimu, ktorý obsahuje tento produkt, poradiť  so svojim lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste dojčiaca, alebo tehotná žena, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím tohto produktu.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.