Tip
 

Extrakt z grapefruitových jadierok 800 BIO - 100 ml

Neohodnotené
 

Extrakt z grapefruitových jadierok nielenže zneškodňuje vírusy a baktérie, ale tiež ničí kvasinky, huby a parazity.

Dostupnosť Skladom
€37
€30,83 bez DPH
   
Kód tovaru 00091
Značka Regenbogenkreis
Kategória Imunitný systém
 

V grapefruitových jadierkach sa nachádza látka, ktorá je účinnejšia a pritom neškodnejšia, ako každé známe antibiotikum.

Výskum  v renomovaných inštitúciách, ako napr. Pasteurov inštitút v Paríž, ale aj v mnohých ďalších, dokázal veľmi široké spektrum účinnosti. Extrakt z grapefruitových jadierok nielenže zneškodňuje vírusy a baktérie, ale tiež ničí kvasinky, huby a parazity. Účinky bežných antibiotík sú v porovnaní s nimi obmedzené len na baktérie.

Hlavnými zložkami sú sekundárne rastlinné látky, zvané flavonoidy, ako napr. naringín, isonaringin, neohesperidin  a i., obsiahnuté v rastlinnom BIO glyceríne. Tieto zložky neutralizujú voľné radikály v tele. Obsah flavonoidov je 800mg / 100ml.  Náš extrakt z grapefruitových jadierok je 100% prírodný a úplne neškodný pre človeka.

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní extraktu  z grepových jadierok BIO cítia lepšie a pri jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív, napr:·

  • je výborným prostriedkom proti baktériám, parazitom a funguje aj ako prírodný konzervant
  • je výborným antioxidantom·
  • obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a k tvorbe kolagénu potrebného pre správnu funkciu pokožky, ciev, kostí, chrupaviek, ďasien a zubov, okrem toho vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Riedenie:

15 kvapiek do 100 ml vody na pitie  2-3 x denne

Tip: pri bolesti v hrdle vypite jednu čajovú lyžičku neriedeného extraktu - vynikajúce!

Doporučené dávkovanie:

Užívajte 3 x 15 kvapiek (3 x 0,8ml) denne s dostatočným množstvom tekutín.

Obsah: 100ml

Zloženie: BIO extrakt z grapefruitových jadierok (84%), BIO glycerín, voda, vitamín C.

Obsahuje: 800mg bioflavonoidov / 100ml

Náš produkt neobsahuje  benzetóniumchlorid. Z amerického trhu je známe, že niektoré výrobky obsahujúce výťažky z grapefruitových jadierok stále obsahujú benzetóniumchlorid.

Z dôvodu obsahu prírodných rastlinných látok môže byť extrakt z grapefruitových jadierok zakalený. Táto zmena farby nemá žiadny vplyv na kvalitu výrobku.

UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.