Neohodnotené

Extrakt z grapefruitových jadierok 800 BIO - 100 ml

Extrakt z grapefruitových jadierok nielenže zneškodňuje vírusy a baktérie, ale tiež ničí kvasinky, huby a parazity.

Skladom
Kód: 00091
Značka: Regenbogenkreis
€37 €30,83 bez DPH
Kategória: Imunitný systém
Extrakt z grapefruitových jadierok 800 BIO - 100 ml
Tip

V grapefruitových jadierkach sa nachádza látka, ktorá je účinnejšia a pritom neškodnejšia, ako každé známe antibiotikum.

Výskum  v renomovaných inštitúciách, ako napr. Pasteurov inštitút v Paríž, ale aj v mnohých ďalších, dokázal veľmi široké spektrum účinnosti. Extrakt z grapefruitových jadierok nielenže zneškodňuje vírusy a baktérie, ale tiež ničí kvasinky, huby a parazity. Účinky bežných antibiotík sú v porovnaní s nimi obmedzené len na baktérie.

Hlavnými zložkami sú sekundárne rastlinné látky, zvané flavonoidy, ako napr. naringín, isonaringin, neohesperidin  a i., obsiahnuté v rastlinnom BIO glyceríne. Tieto zložky neutralizujú voľné radikály v tele. Obsah flavonoidov je 800mg / 100ml.  Náš extrakt z grapefruitových jadierok je 100% prírodný a úplne neškodný pre človeka.

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní extraktu  z grepových jadierok BIO cítia lepšie a pri jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív, napr:·

  • je výborným prostriedkom proti baktériám, parazitom a funguje aj ako prírodný konzervant
  • je výborným antioxidantom·
  • obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a k tvorbe kolagénu potrebného pre správnu funkciu pokožky, ciev, kostí, chrupaviek, ďasien a zubov, okrem toho vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Riedenie:

15 kvapiek do 100 ml vody na pitie  2-3 x denne

Tip: pri bolesti v hrdle vypite jednu čajovú lyžičku neriedeného extraktu - vynikajúce!

Doporučené dávkovanie:

Užívajte 3 x 15 kvapiek (3 x 0,8ml) denne s dostatočným množstvom tekutín.

Obsah: 100ml

Zloženie: BIO extrakt z grapefruitových jadierok (84%), BIO glycerín, voda, vitamín C.

Obsahuje: 800mg bioflavonoidov / 100ml

Náš produkt neobsahuje  benzetóniumchlorid. Z amerického trhu je známe, že niektoré výrobky obsahujúce výťažky z grapefruitových jadierok stále obsahujú benzetóniumchlorid.

Z dôvodu obsahu prírodných rastlinných látok môže byť extrakt z grapefruitových jadierok zakalený. Táto zmena farby nemá žiadny vplyv na kvalitu výrobku.

UPOZORNENIE: Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!