Neohodnotené

Eco by Naty plienky 4 (7 - 18 kg, 26 ks)

“Only bio- and plant - based material on the Baby´s skin”   Môžu byť smelo nazvané plienkami moderného času. Pretrvávajúci komfort  - nič ich neporazí. Jednorazové, dermatologicky a ekologicky šetrné plienky pre deti s hmotnosťou 7 - 18 kg.

Eco by Naty boli vyvinuté Marlen Sandberg, matkou dvoch detí viac ako pred  23 rokmi. Eco by Naty je líder v oblasti "zelených" plienok. Boli v popredí organickej evolúcie od zrodu a zamýšlajú zostať aj v budúcnosti.

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 00546
Značka: Eco by Naty
€11
Kategória: Detské plienky a obrúsky
Položka bola vypredaná…
nappies, nappy, novorodenec,  jednorazové , najlepšie, biologicky odbúratelné, overené, bezpečné, eco friendly, non-toxic, zelená, plienka, plienky, performance, vysoká, kvalita
Tip

Jednorazové, dermatologicky a ekologicky šetrné plienky vhodné i pre deti s citlivou pokožkou a s ekzémami. Plienky neobsahujú umelé parfumy, ftaláty, farbiva, latex ani chlór. 

Plienky Naty sú šetrné k životnému prostrediu a majú certifikát FSC, AB Vincotte a ASTM D6866. Certifikované Swedish Asthma and Allergy Association.

Priedušný 100% biologicky odbúrateľný vonkajší plášť plienky zaisťuje efektívnu ventiláciu plienky. Vonkajší plášť plienky je vyrábaný z kukuričného škrobu. Jemný materiál použitý na výrobu plienky, elastické lepítka, jemná pružná časť na chrbte a pohodlná časť plienky obopínajúca detské nožičky – tieto vlastnosti plienok Naty umožnia Vášmu dieťaťu voľný pohyb.

Vhodné: Pre deti s hmotnosťou 7 – 18 kg

26 ks plienok v balení.

Krajina pôvodu: Švédsko