Liquid Light - 1 liter

Neohodnotené
 

Silný detoxikačný prípravok

Dostupnosť Skladom
€37,90
€31,58 bez DPH
   
Kód tovaru 00033
Výrobca Health Force
Kategória Detoxikácia
 

Liquid Light (tekuté svetlo) je prírodný detoxikačný doplnok stravy so stopovými minerálnymi látkami a organickými kyselinami rastlinného pôvodu. Jeden z najlepších detoxikačných prostriedkov na svete. Liquid Light je vyrobený za studena, takže v ňom nie sú zničené žiadne cenné látky. Je to veľmi silný detoxikačný prostriedok v tekutej podobe, ktorý je ľahko vstrebateľný pre telo.

 • Elektrolyt, vytvorený prírodou
 • Obsahuje 72 minerálnych látok
 • Zlepšuje vstrebávanie vitamínov, aminokyselín a ostatných živín
 • Silný detoxikačný prípravok

Spoločnosť Sunwarrior objavila novú techniku vyextrahovania kyseliny fulvovej zo skamenelej starodávnej rastliny bohatej na minerály do podoby koncentrovanej tekutiny.

 • Liquid Light je silný prírodný elektrolyt prispievajúci k chemickej a elektrickej rovnováhe vo vnútri buniek
 • Obsahuje organickú kyselinu (fulvic acid), ktorá je prírodným činiteľom procesu chelatácie (odstraňovanie ťažkých i ľahkých toxických kovov z organizmu)
 • Obsahuje všetké stopové prvky potrebné pre život
 • Je výnimočným transportérom životodarných látok do buniek
 • Pomáha neutralizovať toxíny a škodliviny a vylúčiť ich z tela von
 • Je silný prírodný činiteľ, ktorý telu dodáva potrebné minerálne látky, pričom z tela naopak odstraňuje ťažké kovy, ako napr. olovo, kadmium a ortuť
 • Jeho molekuly sa úplne rozpustia vo vode, takže môžu voľne cestovať tráviacim systémom a všetkými telovými tekutinami

Zloženie:

Voda, Komplex stopových množstiev minerálov a látok: Alumínium, Antimon, Baryum, Beryllium, Bismut, Bor, Bromid, Cesium, Chlór, Chróm, Draslík, Dysprosium, Dusík, Erbium, Europium, Fosfor, Gadolinium, Gálium, Germánium, Hafnium, Holmium, Horčík, Indium, Iridium, Kadmium, Kobalt, Kyslík, Lanthan, Lithium, Lutecium, Mangan, Meď, Molybden, Neodymium, Nikel, Niob, Osmium, Paladium, Platina, Praseodym, Rhenium, Rhodium, Rubidium, Ruthenium, Samarium, Skandium, Selén, Silica, Striebro, Sodík, Stontium, Sulfur, Tantal, Telúr, Terbium, Thalium, Thorium, Thulium, Tin, Titan, Tungsten, Uhlík, Vápnik, Vodík, Yterbium, Ytrium, Zinok, Zirconium, Zlato, Železo.

 

množstvo v 1 dávke (28g)

Denná dávka *

železo

3,8 mg

20 %

jód

75 mcg

50%

chróm

5,6 mcg

4%

molybdén

5,3 mcg

8%

Liquid Light

28 mg

  

Ďalšie ingrediencie: čistá voda
* podľa Vyhlášky č. 225/2008 Zb. Príl.5

Doporučené dávkovanie:

Dve polievkové lyžice denne.
Berte 1 polievkovú lyžicu ráno a jednu večer, alebo pred a po cvičení. Liquid Light môžete zmiešať s džúsom, kokteilom, alebo s vodou. Užívajte s ďalšími doplnkami stravy pre ich lepšiu vstrebateľnosť. Môže byť použitý v kombinácií s Sunwarrior Proteinom pre maximálne využitie!

Dávok v balení: 32

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.