Neohodnotené

Amazonská detoxikácia tráviaceho traktu a pečene 420 kapsúl

Na udržiavanie zdravého hrubého čreva a pečene v RAW kvalite

Skladom
Kód: 01851
Značka: Regenbogenkreis
€56,90 €47,42 bez DPH
Kategória: Detoxikácia

Na udržiavanie zdravého hrubého čreva a pečene

RAW kvalita – výrobok nie je tepelne a ani chemicky upravovaný

Amazonský čistič čriev je zmes bylín, vitamínov, minerálnych látok a enzýmov, ktorá je určená na  čistenie, obnovu, revitalizáciu a harmonizáciu čreva. Sú v ňom osvedčené čistiace bylinky skombinované so silnými bylinkami dažďového pralesa. Keďže obsahuje aj byliny so silným čistiacim účinkom na pečeň, je to súčasne aj čistič pečene. Podporuje pravidelné pohyby čriev a pri nadváhe podporuje aj chudnutie. Správna funkcia čriev je veľmi dôležitá aj pre dobrý imunitný systém. Pomocou Amazonského čističa čriev sa udržuje tráviaci trakt čistý a teda sa posilňuje imunitný systém.

Toto čistenie je ľahko a pohodlne uskutočniteľné aj z domu - bez hladovania, alebo ťažkých  diét.

Zloženie: Rastlinný prášok (Psyllium (Skorocel indický)*, Una de Gato*, Listy z Papáje **, Boldo listy (Folium boldo)**, Topinambury hľuzy * (ošetrené s efektívnymi mikroorganizmami), Púpava lekárska koreň**, Lapacho kôra**, Kurkuma koreň*, Camu Camu**, Harmanček kvety*, Pestrec mariánsky *, Pískavica*), Prírodný zeolit

* z kontrolovaného poľnohospodárstva (54% rastlinného prášku), DE-ÖKO-024.

** zozbierané v divočine

Doporučené dávkovanie: Doporučené dávkovanie: 2 x 7 kapsúl, ideálne 1 x ráno a 1 x večer. Neprekračujte dennú dávku 14 kapsúl Aspoň hodinu pred a po použití nekonzumujte žiadne jedlo. Na večerné užívanie odporúčame skorší večer (najneskôr o cca. 18 – 19 hod.). Počas dňa vypite aspoň 2 litre čistej vody. V závislosti od používania a dávky vydrží obsah balenia až 30 dní

Návod na použitie si pozorne prečítajte vopred. Je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie.

Odporúčaná denná dávka obsahuje priemerne: organický kremík: 697 mg, vitamín C: 59 mg (74% ***), vláknina: 1160 mg.

*** Percentuálny podiel referenčnej hodnoty podľa PNO

Okrem prečistenia čriev odporúčame spraviť niečo dobré aj pre  črevnú flóru užívaním probiotík. Aj tu je dôležité dodržiavať pravidlo, že sa nesmie nič užívať minimálne jednu hodinu pred a po použití Amazonského čističa čriev.

Detoxikačné reakcie: Niekedy sa môžu na začiatku prejaviť detoxikačné reakcie, alebo symptómy únavy. V takomto prípade odporúčame:

-  piť veľa tekutín, minimálne 2 litre čistej vody príp. bylinkového čaju

-  postupujte podľa pokynov pre použitie, a to hlavne:

 • minimálne jednu hodinu pred a po použití nekonzumovať žiadne jedlo
 • zmiešavať len zo studenou tekutinou, dobre premiešať a ihneď vypiť
 • dbať čo najviac na príjem hlavne rastlinnej, plnohodnotnej a prírodnej stravy a obmedziť sladkosti, bielu múku, mliečne výrobky, vajcia a mäso.

-  prípadne znížiť dávku na polovicu

-  prípadne aj na jeden až dva dni užívanie čističa prerušiť

Poznámka: Osobám s ťažkými , alebo chronickými problémami so zažívaco – črevným traktom, alebo s pečeňou odporúčame,  aby vopred absolvovali kineziologický test, prípadne to konzultovali so svojím lekárom, aby sa vylúčila prípadná neznášanlivosť.

Užívanie môže mať silné detoxikačné účinky, preto nie je vhodné užívať tento prípravok pre tehotné a dojčiace ženy a pre malé deti.

Čo hovoria naši zákazníci po prečistení hrubého čreva:

 • citeľné zlepšenie trávenia
 • oveľa lepší celkový zdravotný stav
 • veľmi dobrá kvalita a stráviteľnosť
 • veľmi dobrý a rýchly účinok
 • radi ho odporúčajú svojím známym
 • schudnutie (pri nadváhe)
 • citeľné zlepšenie zažívacích ťažkostí
 • zlepšenie kvality pleti

Možné reakcie tela:

Čím viac reaguje Vaše telo na čistič čriev, o to viac potrebujú črevá očistu.  Ak sa Váš žalúdok nafúkne, znížte dávku na polovicu.  Ak sa necítite dobre: klystír často vedie k rýchlemu zlepšeniu. Rovnako môžete znížiť dávku až do doby, kým sa opäť nebudete cítiť dobre. Uistite sa, že denne vypijete dostatočné množstvo vody, to je minimálne 2 litre denne. Zo začiatku môže dôjsť aj k zápche, ak sa vo Vás nachádza veľa starej a stvrdnutej stolice, ktorá sa uvoľní v rovnakom čase

Zvyčajne si všimnete, že sa asi v 3. až 5. týždni kúry odstráni z čriev starý obsah (často skôr, alebo aj neskôr). Tento je väčšinou slizkej, alebo tvrdej konzistencie a má nie práve príjemnú vôňu, pretože v nich stále prebiehajú silné hnilobné procesy. V posledných niekoľkých týždňoch kúry sa stolica upraví, nezapácha, pretože sa zastavili hnilobné procesy. Významné zvýšenie množstva stolice je pri tejto kúre bežné a normálne.

Často sa počas kúry zníži chuť do jedla. Telo potrebuje teraz menej jedla na to, aby si zabezpečilo dôležité živiny. Osoby s nadváhou bežne schudnú, čo je často žiadaný vedľajší účinok (platí to iba u ľudí s nadváhou – ľudia s normálnou hmotnosťou neschudnú).

Osobám, ktoré užívajú Amazónsky čistič čriev po prvý krát, sa môžu prejaviť symptómy predchádzajúcej choroby.  Tieto sú často nesprávne považované za vedľajšie účinky. Je to ale iba dočasný stav, zatiaľ čo prebieha proces uzdravovania. Tento jav sa nazýva v homeopatii napríklad prvotné zhorenie.

Prečo vlastne vznikajú tieto reakcie?

Pretože väčšina ľudí sa nachádza v toxickom stave, môže detoxikácia, ktorá začala užívaním Amazónskeho čističa čriev viesť k zmenám v tele, ktoré sa prejavujú napr. bolesťou hlavy, kožnými výražkami, závratmi, hnačkou, nadúvaním, alebo zápchou.  Počas procesu detoxikácie sa môže odstraňovanie toxínov prejavovať symptónmi, ako sú bolesť kĺbov a svalov (artritída), alebo častejšou zapáchajúcou stolicou.

Ako dlho to môže trvať?

Tento stav môže trvať približne 3-7 dní (ale nemusí), pretože je to závislé od životných podmienok, veku, dávky a zdravotného stavu každého individuálneho človeka. Niekedy príde o niekoľko dní neskôr "liečebná kríza", ktorá sa môže tak na 1 – 2 týždne prejaviť  v rôznych častiach tela.

Tieto príznaky sú len dočasného stavu a ukazujú, ze nastáva proces harmonizácie. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako to prekonať  je znížiť dávkovanie a postupne ho zvyšovať, ak príznaky vymiznú. Alebo môžete začať, ak máte zdravotné problémy, s nižšou dávkou, ktorú potom postupne zvyšujete. Tieto príznaky sa nesmú mylne považovať za vedľajší efekt.

Ako základné pravidlá odporúčame:

-  piť veľa tekutín, minimálne 2 litre čistej vody príp. bylinkového čaju

-  postupujte podľa pokynov pre použitie, a to hlavne:

 • minimálne jednu hodinu pred a po použití nekonzumovať žiadne jedlo
 • zmiešavať len zo studenou tekutinou, dobre premiešať a ihneď vypiť
 • dbať čo najviac na príjem hlavne rastlinnej, plnohodnotnej a prírodnej stravy a obmedziť sladkosti, bielu múku, mliečne výrobky, vajcia a mäso.

-  prípadne znížiť dávku na polovicu

-  prípadne aj na jeden až dva dni užívanie čističa prerušiť

Všetky látky, ktoré tvoria Amazónsky čistič čriev sú známe ako bezpečné a ich príjem  je úplne bezpečný.  Užívanie Amazónskeho čističa čriev je vysoko odporúčané aj počas dlhej doby.

Ak sa nedostaví pozitívny účinok po očistnej kúre, treba preveriť nasledujúce body:

- dbajte na správne stravovacie návyky (viac zeleniny, menej mäsa a živočíšnych tukov).

- vyhnite sa cukru, soli, káve a iným kyseliny tvoriacim potravinám a nápojom.

- vyhnite sa stresu a vzdajte sa cigariet a alkoholu.

- vykonávajte pravidelné fyzické a dýchacie cvičenia na čerstvom vzduchu.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie