Neohodnotené

AFA modrozelená riasa prášok - 100g

Modrozelená riasa z divého zberu plná minerálov (aj B12), vitamínov a živín

Skladom
Kód: 00789
Značka: Regenbogenkreis
€71,90 €59,92 bez DPH
Kategória: Detoxikácia

Táto modrozelená AFA riasa (Aphanizomenon flos-aquae) rastie v divej prírode  v jazere Klamath, v štáte Oregon, USA a je na celom svete cenená pre svoj vysoký obsah živín. Obsahuje okrem iného veľmi veľa bielkovín, esenciálne mastné kyseliny, 40 hlavných minerálov a stopových prvkov, ako aj viac ako 2000 enzýmov. Dve zarovnané čajové lyžičky pokryjú dennú dávku vitamínu B12. Podporuje činnosť mozgu, koncentráciu a používa sa aj pri detoxikácii  (napr. aj pri toxikácii ťažkými kovmi). Má veľmi priaznivý vplyv aj na imunitný systém.

AFA riasy sú najbohatším zdrojom chlorofylu v prírode. Obsahujú genetickú informáciu, ktorá zlepšuje trávenie a sú aj veľmi ľahko stráviteľné.  Obsahuje aj obrovské množstvo antioxidantov, minerálov (hlavne horčíka, železa, zinku a selénu), ale aj vitamínov, enzýmov a iných dôležitých živín.

Pomáha v boji proti leukémii,  rakovine kože a pečene.  Obsahuje veľmi vysokú koncentráciu modrého pigmentu fykocyanínu (až 15%), ktorý stimuluje imunitný systém a podporuje tvorbu kmeňových buniek z kostnej drene

Naša AFA riasa z divého zberu je viac krát kontrolovaná. Obsah mikrocystínu je pod 1 ppm.  Táto naša AFA riasa je sušená vzduchom pomocou v dnešnej dobe asi najlepšej metódy sušenia Hydro-Dry sušenie – je to metóda, pri ktorej zostávajú všetky enzýmy, vitamíny a ostatné prospešné látky zachované v plnej miere.

Obsah látok je ešte dodatočne laboratórne preverovaný v Nemecku.

Doporučené dávkovanie: 1,5 g (cca. 2 zarovnané čajové lyžičky) prášku denne s ovocnými, alebo zeleninovými šťavami, vodou, smoothie.

Zloženie: 100% AFA riasa z divého zberu