Natracare Tampóny Super - 20 ks

Neohodnotené
 

Ekologické tampóny z certifikovanej biobavlny vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Sú bez chemických a syntetických látok, nebielené chlórom.

Dostupnosť Skladom
€3,90
€3,25 bez DPH
   
Kód tovaru 00560
Výrobca Natracare
Kategória Dámske vložky a tampóny
 

Ekologické tampóny z certifikovanej biobavlny vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Sú bez chemických a syntetických látok, nebielené chlórom.

Tampóny Natracare boli vyvinuté ako priama reakcia na obavy o zdravie a životné prostredie z otravy dioxínom vznikajúcom pri bielení chlórom, na rozsiahle postrekovanie pesticídmi konvenčne pestovanej bavlny a na používanie umelého hodvábu a iných syntetických materiálov v bežne dostupných tampónoch.

Tieto tampóny sú vyrobené zo 100% certifikovanej BIO bavlny, nie sú bielené chlórom, neobsahujú žiadne prídavné látky, sú bez umelých farbív a neobsahujú žiadny parfum. Neobsahujú ani žiadny umelý hodváb.

Produkty Natracare sú vo svete odporúčané gynekológmi pre všetky ženy, ktoré trpia alergiami, zápalmi, svrbením, bolesťami a ďalšími nepríjemnými ženskými problémami. Produkty Natracare pomáhajú ženám zachovať si pohodlie a príjemný pocit aj počas menštruácie. Používaním tampónov a vložiek Natracare sa mnohým ženám zlepšili potiaže, ktoré im spôsobovali syntetické materiály bežných výrobkov dámskej hygieny.

Množstvo: 20 ks

Krajina pôvodu: Anglicko

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.