Neohodnotené

BIOanion intímky 20 ks

Anionové vložky pomáhajú zmierňovať bolesti pri menštruácii, zmierňovať kvasinkové ochorenia a pohlcujú zápach.

Skladom
Kód: 00611
Značka: BIOanion
€1,20 €1 bez DPH
BIOanion intímky 20 ks
Akcia Tip
BIOanion sú vložky 4-tej generácie, ktoré uvoľňujú záporné ióny a vyžarujú infračervené vlny.

Vložky BIOanion uvoľňujú 7200 jednotiek na cm3 , keď sú v dotyku s tekutou substanciou. Väčšina baktérií je týmto spôsobom zničená do 30 sekúnd až 1 minúty. Okrem toho vyžarujú far infrared (infračervené vlny), ktoré napomáhajú pri liečbe zápalových ochorení. Do piatych dní pocit pálenia a výtok mizne a upravuje sa prostredie v pošve, ako aj pH.

Výhody: bavlnené, 8-vrstvové, s infračerveným vyhrievaním, so zápornými iónmi, anti-bakteriálne, odstraňujú nepríjemný zápach

Charakteristika BIOanion vložiek

1) Efektívne a postupné uvoľňovanie záporných iónov: Nový dizajn anti-bakteriálneho čipu, ktorý uvoľňuje záporné ióny sa odlišuje tým, že generuje záporné ióny bez skrúcania, na rozdiel od iných čipov. Nový dizajn uvoľňuje záporné ióny postupne, 1200iónov/cm2 bez skrúcania a 7200iónov/cm3 po skrútení.

2) Anti-bakteriálny účinok: efektívnosť na 90-99% baktérií

3) Bezpečnosť: material je vhodný pre alergikov

4) Jednoduchosť: jednoduché použitie

5) Multifunkčné vložky: uvoľňuje záporné ióny, antibakteriálny účinok, infračervené vlny, odstraňujú zápach, mierne hrejivý účinok

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie