Neohodnotené

Chlorella Manna BIO - 1200 tabliet

Na dotaz
Kód: 00090
Značka: Health Force
€74,90 €62,42 bez DPH
Kategória: Chlorella

Spracovaná bunková stena chlorelly vo forme tabliet, čistá zelená riasa

Chlorella je jedinou rastlinou na planéte, ktorá dokáže vyrásť o štvornásobok za menej ako jeden deň. Obsahuje chlorellový rastový faktor (CGF), ktorý sa skladá z aminokyselín, beta glukanov, nukleových kyselín, peptidov a polysacharidov. Tieto mikroživiny vzájomne spolupracujú a pomáhajú rýchlejšie obnovovať bunky.

"Kvalita, terapeutická koncentrácia a dostupnosť nutričného výrobku môže znamenať a často znamená rozdiel medzi apatiou a energiou, chorobou a zdravím a doslova medzi životom a smrťou. Nechcem, aby boli ľudia unavení, chorí, alebo mŕtvi len preto, že nedokázali získať, alebo si nemohli dovoliť najlepší možný výrobok. Pokiaľ na to niekto nemá rovnaký názor, nemal by podnikať v oblasti nutričných produktov. Ja žijem a dýcham touto filozofiou, a to ako vo svojom osobnom, tak profesnom živote a snažím sa vyvinúť výrobky HealthForce a ponúknuť ich za najlepšie možné ceny“ Dr. Jameth Sheridan (D. H. M.).

Úžasný zdroj širokospektrálnych, netoxických, vstrebateľných živín a zlúčenín obsahujúcich 50 až 60 % bielkovín.

100% čistá spracovaná bunková stena chlorelly vo forme tabliet. Chlorella pyrenoidosa je pestovaná technológiou TruGanic™ (vyššia kvalita ako je štandard ekologickej BIO normy), je starostlivo sušená pri nízkej teplote tak, aby si uchovala životnú energiu, enzýmy a ostatné prvky citlivé na teplotu.

 • Chlorella je tvrdá zelená riasa
 • Zdroj širokospektrálnych, netoxických, vstrebateľných živín a zlúčenín obsahujúcich 50 až 60 % bielkovín.
 • 100% prírodná TruGanic
 • Magnetická
 • Homeopatická
 • Energetická &
 • obsahujúca vibračnú energiu
 • 50-60% bielkovín
 • 100% skutočné jedlo
 • Surová potravina
 • Vegánska - Zem, Zdravie, Súcit

Poistka Ekologické čerstvé potraviny ™ - naše fľašky z tmavého skla s jedinečným kovovým uzáverom a pohlcovačom kyslíku 100% chráni živiny (vytvára vákuum). Sklo je recyklované a recyklovateľné, neunikajú z nej plyny (viz Poznámka nižšie) a neuvoľňuje toxické plyny pri tavení. Plastové fľašky a kovové/fóliové sáčky (najhoršej kvality a nerecyklovateľné), dramaticky znižujú obsah živín. Plast uvoľňuje plyny a pri tavení je vysoko jedovatý.

Poznámka:

Každé plastové nádoby (markantnejšie tie z mäkkého plastu), uvoľňujú behom starnutia a degradácie materiálu plyny. Prchavé organické látky (TOL), uvoľňujúce sa z plastu, negatívne ovplyvňujú naše zdravie.

Doporučené dávkovanie:

15-25 tabletiek denne (dá sa aj viac) naraz, alebo vo viacerých dávkach. Chlorella je potravina a dá sa užívať v neobmedzených množstvách. Je možne ju užívať priamo, zmiešanú s vodou/džúsom, ako zálievku do šalátov, alebo ako prídavok do jedla.

Zdroj:

Ostrov Hainan, druhý najväčší ostrov Číny, nachádzajúci sa v Juhočínskom mori.

Test na radiaciu:

Testovaná na všetky druhy radiácie - produkt je 100 % čistý. Tato chlorella je overená spoločnosťou TruGanic™.

*100% TruGanic™: TruGanic™ je najčistejšia technická norma, ktorá svojou kvalitou výrazne prekračuje pravidlá organickej výroby. Behom pestovania nebolo použité žiadnych pesticídov, TruGanic™ používa netoxické čistiace činitele a pridané látky, elektromagnetickú radiáciu, zaisťuje kvalitu vzduchu a prevádza aktuálnu kontrolu čistoty.

Veľkosť porcie: 5.0 g (25 tabliet)

 

Množstvo na jednu porciu

% denná dávka*

Kalórie

21

 

Tuku v kalóriách:

4

 

Celkové množstvo tuku

0.5 g

0.7%

Nasýtené tuky

0.0 g

0.0%

Transmastné kyseliny

0.0 g

 

Cholesterol

0.0 mg

0.0%

Sodík

0.0 mg

0.0%

Uhľohydráty celkom

1.2 g

0.4%

Vláknina

0.0 g

0.1%

Sacharidy

0.0 g

 

Bielkoviny

2.9 g

 

Vitamín A

 

13%

Vitamín C

 

1%

Niacin

 

6%

Horčík

 

4%

Zinok

 

24%

Vápnik

 

1%

Železo

 

36%

Riboflavin

 

13%

Vitamín B6

 

4%

*Percento dennej dávky je založené na strave o 2000 kalóriách.

*Toto stanovisko nebolo ohodnotené samosprávou v oblasti potravín a liečiv. Tento výrobok nie je určený pre stanovenie, liečbu, vyliečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Upozornenie: chlorella môže znižovať krvný tlak.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie