Neohodnotené

Chlorella Manna BIO - 1200 tabliet

Momentálne nedostupné
Kód: 00090
Značka: Health Force
€74,90 €62,42 bez DPH
Kategória: Chlorella

Spracovaná bunková stena chlorelly vo forme tabliet, čistá zelená riasa

Chlorella je jedinou rastlinou na planéte, ktorá dokáže vyrásť o štvornásobok za menej ako jeden deň. Obsahuje chlorellový rastový faktor (CGF), ktorý sa skladá z aminokyselín, beta glukanov, nukleových kyselín, peptidov a polysacharidov. Tieto mikroživiny vzájomne spolupracujú a pomáhajú rýchlejšie obnovovať bunky.

"Kvalita, terapeutická koncentrácia a dostupnosť nutričného výrobku môže znamenať a často znamená rozdiel medzi apatiou a energiou, chorobou a zdravím a doslova medzi životom a smrťou. Nechcem, aby boli ľudia unavení, chorí, alebo mŕtvi len preto, že nedokázali získať, alebo si nemohli dovoliť najlepší možný výrobok. Pokiaľ na to niekto nemá rovnaký názor, nemal by podnikať v oblasti nutričných produktov. Ja žijem a dýcham touto filozofiou, a to ako vo svojom osobnom, tak profesnom živote a snažím sa vyvinúť výrobky HealthForce a ponúknuť ich za najlepšie možné ceny“ Dr. Jameth Sheridan (D. H. M.).

Úžasný zdroj širokospektrálnych, netoxických, vstrebateľných živín a zlúčenín obsahujúcich 50 až 60 % bielkovín.

100% čistá spracovaná bunková stena chlorelly vo forme tabliet. Chlorella pyrenoidosa je pestovaná technológiou TruGanic™ (vyššia kvalita ako je štandard ekologickej BIO normy), je starostlivo sušená pri nízkej teplote tak, aby si uchovala životnú energiu, enzýmy a ostatné prvky citlivé na teplotu.

 • Chlorella je tvrdá zelená riasa
 • Zdroj širokospektrálnych, netoxických, vstrebateľných živín a zlúčenín obsahujúcich 50 až 60 % bielkovín.
 • 100% prírodná TruGanic
 • Magnetická
 • Homeopatická
 • Energetická &
 • obsahujúca vibračnú energiu
 • 50-60% bielkovín
 • 100% skutočné jedlo
 • Surová potravina
 • Vegánska - Zem, Zdravie, Súcit

Poistka Ekologické čerstvé potraviny ™ - naše fľašky z tmavého skla s jedinečným kovovým uzáverom a pohlcovačom kyslíku 100% chráni živiny (vytvára vákuum). Sklo je recyklované a recyklovateľné, neunikajú z nej plyny (viz Poznámka nižšie) a neuvoľňuje toxické plyny pri tavení. Plastové fľašky a kovové/fóliové sáčky (najhoršej kvality a nerecyklovateľné), dramaticky znižujú obsah živín. Plast uvoľňuje plyny a pri tavení je vysoko jedovatý.

Poznámka:

Každé plastové nádoby (markantnejšie tie z mäkkého plastu), uvoľňujú behom starnutia a degradácie materiálu plyny. Prchavé organické látky (TOL), uvoľňujúce sa z plastu, negatívne ovplyvňujú naše zdravie.

Doporučené dávkovanie:

15-25 tabletiek denne (dá sa aj viac) naraz, alebo vo viacerých dávkach. Chlorella je potravina a dá sa užívať v neobmedzených množstvách. Je možne ju užívať priamo, zmiešanú s vodou/džúsom, ako zálievku do šalátov, alebo ako prídavok do jedla.

Zdroj:

Ostrov Hainan, druhý najväčší ostrov Číny, nachádzajúci sa v Juhočínskom mori.

Test na radiaciu:

Testovaná na všetky druhy radiácie - produkt je 100 % čistý. Tato chlorella je overená spoločnosťou TruGanic™.

*100% TruGanic™: TruGanic™ je najčistejšia technická norma, ktorá svojou kvalitou výrazne prekračuje pravidlá organickej výroby. Behom pestovania nebolo použité žiadnych pesticídov, TruGanic™ používa netoxické čistiace činitele a pridané látky, elektromagnetickú radiáciu, zaisťuje kvalitu vzduchu a prevádza aktuálnu kontrolu čistoty.

Veľkosť porcie: 5.0 g (25 tabliet)

 

Množstvo na jednu porciu

% denná dávka*

Kalórie

21

 

Tuku v kalóriách:

4

 

Celkové množstvo tuku

0.5 g

0.7%

Nasýtené tuky

0.0 g

0.0%

Transmastné kyseliny

0.0 g

 

Cholesterol

0.0 mg

0.0%

Sodík

0.0 mg

0.0%

Uhľohydráty celkom

1.2 g

0.4%

Vláknina

0.0 g

0.1%

Sacharidy

0.0 g

 

Bielkoviny

2.9 g

 

Vitamín A

 

13%

Vitamín C

 

1%

Niacin

 

6%

Horčík

 

4%

Zinok

 

24%

Vápnik

 

1%

Železo

 

36%

Riboflavin

 

13%

Vitamín B6

 

4%

*Percento dennej dávky je založené na strave o 2000 kalóriách.

*Toto stanovisko nebolo ohodnotené samosprávou v oblasti potravín a liečiv. Tento výrobok nie je určený pre stanovenie, liečbu, vyliečenie, alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Upozornenie: chlorella môže znižovať krvný tlak.

UPOZORNENIE
Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiaduce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!