Neohodnotené

Ostropestrec plod mletý - 100g

Objednané
Kód: 00278
Značka: Solia
€1,99 €1,66 bez DPH
Kategória: Čaje

Ostropestrec mariánsky je najlepší prírodný liek na cirhózu pečene a jej celkovú regeneráciu. Vďačí za to látke nazývanej silymarín, ktorá je považovaná za jednu s najefektívnejších, čo sa týka obnovy pečene. Je vhodný aj pri iných problémoch,  ako je degenerácia pečene, zanesenie žlčovodov, ekzémy, žltačka, ožiarenie, chemoterapia, pri nadmernom používaní alkoholu, alebo iných chemických látok, únavový syndróm, terapeutické a podobné intoxikácie a hlavne pri onkologických problémoch.

Biologické účinky silymarínu na pečeň:

•antioxidačné ‒ vychytáva tzv. voľné radikály čím chráni pečeňové bunky pred oxidačným poškodením.

•stabilizuje membrány pečeňových buniek a blokuje tak do nich prienik toxínov (napr. po požití jedovatých húb už v koncentrácii 5 mg)ml.

•zvyšuje aktivitu enzýmov v jadrách buniek pečene (najviac silybín a silychristín), v dôsledku čoho sa zvyšuje ich metabolizmus, najmä syntéza bielkovín

Na regeneráciu pečene-pečeňovej membrány, musíme užívať plod-semeno Pestreca. Plod pestreca sa užíva drvený, priamo do úst bez ďalšej úpravy. Každú dávku treba zapiť min. 3dcl. vody.  Plod pestreca-drvený na veľkosť piesku dokáže regenerovať bunky pečene. A prečo na veľkosť piesku? Je to preto, lebo plod Pestreca je veľmi tvrdý a nestačil by sa rozložiť v žalúdku a následne vstrebať v črevnom trakte, ale v tomto drvenom stave dokáže ešte čistiť steny čriev a zbavovať ich povlakov

Plod Pestreca zasielame rozdrvený a je pripravený na konzumáciu, nie je potrebné ho ďalej upravovať. Užíva sa kopcom čajová lyžička priamo do úst, zapiť vodou min. 3dl. Po užítí min. 40-60 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou.

Použitie ako čaj: 2 lyžičky zalejeme 1/4 l vriacej vody a 10 minút lôhujeme.

Doporučujeme ho užívať priamo, bez ďalšj úpravy -  kopcom čajová lyžička priamo do úst, zapiť vodou min. 3dl. Po užítí min. 40-60 minút nejesť, aby koncentrácia v žalúdku nebola zriedená potravou.