DETOX - PU ERH - 50g

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€1,90
€1,58 bez DPH
   
Kód tovaru 00662
Výrobca Solia
Kategória Čaje
 

Vyvážená zmes čierneho zrejúceho čaju PU ERH , Lapacho kôra a Plátky ruže

Má priaznivý vplyv na imunitu, detoxikáciu a látkovú výmenu.

PU ERH: Je to čierny čaj, ktorý je fermentovaný osobitým šetrným spôsobom. Tento spôsob zabezpečuje, že si zachová nejaké látky, ktoré sa normálne nachádzajú iba v zelenom čaji. Zrie niekoľko rokov (5-50) za súčinnosti niektorých ušľachtilých baktérií a plesní. (Preto môže niekedy trochu smrdieť ako po zatuchline) V Číne sa pije asi 2000 rokov a používa sa v orientálnej medicíne.

Pôsobí liečivo na tráviace ústrojenstvo a ochorenie horných dýchacích ciest. Podporuje vykašliavanie, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, pomáha pri látkovej výmene v pečeni, je výborným pomocníkom pri boji s nadváhouposiľňuje imunitný systémprečisťuje organizmus, chráni pred infekčnými ochoreniami.

Japonský vedci zistili, že má tiež protirakovinotvorné účinky, vďaka vysokému obsahu EGCG a kyseliny galovej.

Čaj Pu Erh má tiež vplyv na psychiku a pôsobí proti stresudepresiám. Známy je predovšetkým tým, že pomáha veľmi účinne odbúravať nadbytočný tuk a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Lapacho je prírodný produkt z vnútornej kôry stromu lapacho v Brazíli, Argentíne a Paraguaji. Je mnohostranným liečivým nápojom. Používaný je proti infekciám, pri astme, bronchitíde, podporuje organizmus v boji proti rakovine. Má protizápalové účinky. Výborný stimulátor imunitného systému.

Kôra Lapacha obsahuje veľa železa, preto pravidelné pitie čaju z tejto kôry podporuje tvorbu červených krviniek . Lapacho zvyšuje obsah hemoglobínu v krvinkách a aj ich počet, čím zvyšuje kapacitu krvi potrebnú na prenos kyslíka. Dobrá krvotvorba a transport kyslíka v organizme sú veľmi dôležité pre naše zdravie.

Ďalšie priaznivé účinky čaju Lapacho:
- používa sa pri liečbe cukrovky , pretože brzdí príjem glukózy v črevách človeka a zároveň podporuje využitie dlhých reťazcov uhľohydrátov a tukov v organizme, čím sa podieľa aj na redukcii telesnej hmotnosti a strate pocitu hladu;
- čistí pečeň , odvádza z tela jedy a toxické metabolity, posilňuje organizmus /, brzdí rast nádorov a pôsobí proti leukémii, pretože výrazne podporuje tvorbu červených krviniek v kostnej dreni a považuje sa za stimulátora krvi. Vedecké výskumy vkladajú veľké nádeje do Lapacha práve pri liečbe rakoviny. U mnohých pacientov preukázalo schopnosť utlmiť rast nádorov;
- Lapacho je veľmi silným antioxidantom a zabraňuje tvorbe a výskytu voľných radikálov. Mierni bolesti hlavy, nervozitu a dokonca sa používa aj proti malárii;
- Lapacho má schopnosť prebudiť vlastný obranný systém k aktivite a zvýšiť tak imunitu tela , zlikvidovať rôzne nežiaduce parazity a pôvodcov infekčných ochorení a pomôcť v boji proti rakovine, cukrovke a znečistenému vnútornému prostrediu.

Neobsahuje žiadne konzervačné látky a umelé farbivá

Príprava: 2 lyžičky čaju zaliať 200 ml vody a lúhovať 10 minút, odcediť a piť. Neodporúča sa piť tento čaj pred spaním a ani malým deťom

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.