Neohodnotené

Pestrec Silymarín extrakt - 100 tbl

Ostropestrec mariánsky je najlepší prírodný liek na cirhózu pečene a jej celkovú regeneráciu

Momentálne nedostupné
Kód: 01424
Značka: TRIX
€9,70 €8,08 bez DPH
Kategória: Bylinné prípravky

Ostropestrec mariánsky je najlepší prírodný liek na cirhózu pečene a jej celkovú regeneráciu. Vďačí za to látke nazývanej silymarín, ktorá je považovaná za jednu s najefektívnejších, čo sa týka obnovy pečene. Je vhodný aj pri iných problémoch,  ako je degenerácia pečene, zanesenie žlčovodov, ekzémy, žltačka, ožiarenie, chemoterapia, pri nadmernom používaní alkoholu, alebo iných chemických látok, únavový syndróm, terapeutické a podobné intoxikácie a hlavne pri onkologických problémoch.

Biologické účinky silymarínu na pečeň:

•antioxidačné ‒ vychytáva tzv. voľné radikály čím chráni pečeňové bunky pred oxidačným poškodením.

•stabilizuje membrány pečeňových buniek a blokuje tak do nich prienik toxínov (napr. po požití jedovatých húb už v koncentrácii 5 mg)ml.

•zvyšuje aktivitu enzýmov v jadrách buniek pečene (najviac silybín a silychristín), v dôsledku čoho sa zvyšuje ich metabolizmus, najmä syntéza bielkovín

Na regeneráciu pečene-pečeňovej membrány, musíme užívať plod-semeno Pestreca. Plod pestreca sa užíva drvený, priamo do úst bez ďalšej úpravy. Každú dávku treba zapiť min. 3dcl. vody.  Plod pestreca-drvený na veľkosť piesku dokáže regenerovať bunky pečene. A prečo na veľkosť piesku? Je to preto, lebo plod Pestreca je veľmi tvrdý a nestačil by sa rozložiť v žalúdku a následne vstrebať v črevnom trakte, ale v tomto drvenom stave dokáže ešte čistiť steny čriev a zbavovať ich povlakov

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne
Obsah účinných látok v 1 tablete: 
Ostropestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt semena /obsah Silymarínu 80 %/ 70 mg, Inulín 627 mg 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie