ZABOJUTE PROTI CHOROBÁM S EXTRAKTOM Z GREPOVÝCH JADIEROK

grep1Extrakt jadierok z horkastého citrusového ovocia - grapefruitu (Citrus paradisi) je veľmi účinný prípravok v boji proti chorobám, ktoré sú zapríčinené baktériami, vírusmi či parazitmi. Už v nízkych koncentráciach (0,1%) zabraňuje rastu streptokokov a stafylokokov, kandidóz a kožných plesní. Má silné antibiotické účinky voči stovkám bakteriálnych kmeňov. Malá fľaštička s tmavohnedou aromatickou tekutinou nájde široké uplatnenie pri rôznych príležitostiach aj u vás doma.

OBJAV LIEČEBNÝCH ÚČINKOV

Účinky grepových jadier boli objavené v roku 1980, keď si lekár Jocob Harich všimol, že grapefruitové jadierka vyhodené na kope kompostu nezhnili. Preskúmal fenomén zo svojho kompostu a výsledok bol pozoruhodný: jadierka skrývali látku s rovnakým účinkom ako antibiotiká, ktorá je zároveň menej škodlivá.

Tomuto objavu nadchádzali výskumy renomovaných inštitúcií odhalili nečakane široké spektrum účinkov.

grep2

PROTI KOŽNÝM OCHORENIAM 

Máte problémy s akné? Využite čistiace schopnosti grepu pri umývaní pleti. Pravidelné nanášanie výťažku na postihnuté miesta účinné pomáha pri problematickej pleti a ekzémoch.

PLESŇOVÉ OCHORENIA 

Kožné a nechtové mykózy možno vyliečiť potieraním neriedeným extraktom, liečba trvá niekoľko týždňov. Svoje zastúpenie nájde aj pri vaginálnej mykóze, v takomto prípade použite zriedený extrakt na výplachy.

ZÁPALY ĎASIEN 

Tmavohnedý koncentrovaný výťažok je pred použitím nevyhnutné nariediť, aby ste sa vyhli popáleniu ústnej dutiny. Kloktaním a výplachmi dokáže grepové jadro likvidovať patogénne baktérie spôsobujúce zápaly ústnej dutiny. Urýchľuje liečbu áft, osviežuje dych a odstraňuje zápach z úst. Olej s grepovým vylieči aj opary na perách, potierajte 2-3x denne.

ĎALŠIE VÝHODY

  • Aktívne účinkuje proti 800 druhom baktérií a vírusov, 100 kmeňom plesní a veľkému množstvu jednobunkových parazitov.
  • Minimálne toxické účinky.
  • Posilňuje imunitný systém.
  • Neničí črevnú mikroflóru.
  • Je hypoalergénny.
  • Je mimoriadne spoľahlivý a rýchle účinný.
  • Je už dostatočne vedecky preskúmaný, vďaka čomu nemusíte mať obavy z neželaných účinkov.
  • Je cenovo dostupný.

Pokiaľ vás účinky grepových kvapiek zaujali, nájdete ich na našom e-shope. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie