"VYHNITE SA CHRÍPKOVEJ EPIDÉMII A PODPORTE IMUNITU"

 

imunitaV januári každoročne pred vlnou ochladenia prichádzajú na rad chrípkové ochorenia. Inak tomu nie je ani tento rok. Aj vo vašom okolí väčšina ľudí kašle, soplí a necíti sa dobre? Nečudo. Teploty sa po novom roku šplhali k desiatim stupňom nad nulou. Stačí oslabená imunita a neplánovaný pobyt v perinách nás zvykne nemilo zaskočiť. Čo je to vlastne imunita? V skratke by sa dalo povedať, že ide o obranyschopnosť nášho organizmu, ktorá ma za následok brániť telo pred vonkajšími vplyvmi rôznych mikrooranizmov, baktérií, alebo vírusov a toxínov. V prípade, ak je naša imunita oslabená, telo ľahšie podľahne ochoreniu..

 

Dá sa imunita posilniť?
V zásade je odpoveď jednoznačná. Áno ide to. Je niekoľko spôsobov, ako na to. Prvým dôležitým aspektom je zdravý životný štýl. Znamená to dostatok pohybu na čerstvom vzduchu, prísun tekutín, vitamínov a pestrej stravy. Vždy keď to počasie čo i len trochu dovolí je vhodné dopriať si aspoň prechádzku v svižnom tempe. Chôdza je najprirodzenejší pohyb pre človeka. Vhodné sú i rôzne bylinkové čaje, ktoré v minulosti používali aj naše babičky. Ak nemáte po ruky byliny od svojej starej mamy, odporúčame napríklad čaj LAPACHO Niekedy ho naši klienti nazývajú aj všeliek. Pôsobí skutočne na celé telo – na pokožku, mozog, žalúdok, pečeň, pľúca, krv, cievy, srdce. Má silné detoxikačné, antirakovinové, antibiotické, proti bakteriálne a protiplesňové účinky. Obsahuje množstvo vitamínov (A, B, C, D, E, K a F) a minerálov (napr. vápnik, železo, zinok, mangán, fosfor...)

 

Doplnky výživy na podporu imunity
Z našich skúseností, ale i z reakcií klientov na podporu imunity odporúčame napríklad CHLORELU. Pri nákupe riasy Chlorella musíte najviac dávať pozor na to, kde bola pestovaná. V snahe o čo najnižšiu cenu sa niekedy  riasa Chlorella, ktorá je sladkovodná riasa,  pestuje vo voľnej prírode v znečistenej vode. Ak sú riasy pestované v takýchto podmienkach, v dôsledku svojej prirodzenej funkcie viazať toxíny, absorbujú ich už v nádrži. Takéto riasy nesmiete užívať, pretože by ste dosiahli viac škody ako úžitku. Kupujte iba riasy, ktoré sú pestované kontrolovane a majú ekologickú certifikáciu. Veľmi osvedčeným prípravkom na podporenie imunity je i MORINGA a to kvôli svojim mimoriadnym vlastnostiam a úplne unikátnemu prínosu pre človeka. MORINGA je strom a výťažky vo výživovom doplnku obsahujú18 z 20 známych aminokyselín, 45 druhov antioxidantov a 34 protizápalových zlúčenín. Moringa je ďalej bohatá na prírodné látky, ktoré sú nevyhnutné pre základnú výživu tela. Všetky produkty na podporu imunity nájdete v sekcii IMUNITNÝ SYSTÉM 


Pozn.
( Každému zákazníkovi, ktorého súčet objednávok presiahne sumu 100 € priznáme trvalú zľavu 3% Pri prekročení hodnoty 500 € dostanete od nás trvalú zľavu 5% a nad 1000 € to bude celých 10%.)