"ŠPORTUJEŠ? NEŠPORTUJEŠ? HELGU OCENÍŠ!"

 

pastacierna1

Na Slovensku by sa možno volala Janka, alebo Anička. Keďže ide o výrobok rakúskeho producenta, dali mu meno Helga.

V princípe je jedno, ako sa produkt volá. Dôležité je to, čo s ľudským organizmom robí.

Helga je zdravý nápoj, ktorý obsahuje chlorellu a my vám ho teraz ponúkame v špeciálne vianočnej akcii. V článku sa dočítate aj o tom, že chlorellu verejne odporúča aj uznávaný český sexuológ Radim Uzel. Asi vie prečo:)

 

Začnime po poriadku. Čo je chlorella?

Možno ju poznáte a možno ešte nie. Ide o riasu. A riasy sú považované za budúcnosť, pokiaľ ide o alternatívne energie a tak isto pre ich význam v potrave ľudstva. Vytvárajú nízku ekologickú stopu, pôsobia ako lapače voľných radikálov a majú cenné zložky, ako sú bielkoviny, vitamín B12, železo a chlorofyl. Ako hovorí známy český sexuológ Radim Uzel, má neuveriteľne pozitívne účinky aj na sexualitu. A tento pán väčšinou vie o čom rozpráva.

 

Športovci zbystrite

Táto riasa je veľmi prospešná  i pri rôznych druhoch športov, ale aj pri psychickej záťaži. Niektorí športovci používajú chlorellu pre jej schopnosť urýchliť regeneráciu tkanív a zvýšiť hladinu energie. Uvádzajú, že ich vytrvalosť sa zvyšuje vďaka zložitým cukrom, ktoré sú prítomné v chlorelle. Pri športovaní človek skonzumuje väčšie množstvo stravy, viac aj pije a tiež filtruje pľúcami viac vzduchu. Pritom nechcene zaťažuje organizmus toxickými látkami, ktoré sú chlorellou rýchlejšie odbúravané a vyplavované. Pre športovcov, ktorí dbajú o svoje zdravie je to vcelku zásadná vec. Očistné schopnosti zelených potravín sú prospešné všetkým a športovcom obzvlášť.

 

A teraz prichádza HELGA
Na najväčšom svetovom potravinárskom veľtrhu Anuga získala HELGA vynikajúce 15 miesto v kategórii „Top inovácia roku 2015“. Nápoj HELGA je bez alergénov, lepku a laktózy, je vegan a low-carb. Fľaša HELGA obsahuje iba 30kcal a obsahuje až štvrtinu (25%) dennej potreby vitamínu B12. Unikátna zelená chuť bola vyvinutá špeciálne pre HELGA. Je ideálna pre všetkých, ktorí dbajú o svoje zdravie, aktívnych ľudí a  športovcov. HELGA je k dispozícii ako nápoj v 250ml sklenenej fľaši s trvanlivosťou 9 mesiacov od dátumu výroby.

Špeciálna akcia – zelené Vianoce s nápojom HELGA

Vianoce bývajú biele, na blate, hmlisté, mrazivé. Môžu však byť aj zelené. Pripravili sme pre Vás špeciálnu ponuku na nápoje HELGA. Potešíte nimi každého člena rodiny, ktorý prahne po zdraví. Nápoj je veľmi chutný. Vyskúšajte. Odporúčame balenie 24 kusov, ktoré je cenovo zvýhodnené...a s aktuálnou špeciálnou zľavou získate darček pre vašich blízkych už za 24 EUR. Alebo obdarujte seba.